Капуста. До чого сниться Капуста

Сон про капусту — завжди поганий сон. Можуть буйно проявлятися заворушення в найрізноманітніших формах.

Бачити у сні зелену капусту — означає віроломство в любові і невірність у шлюбі.

Зрізати, прибирати капусту — означає, що марнотратними витратами ви готуєте самому собі лиха.

Бачити у сні, що ви їсте кольорову капусту — обіцяє вам догану за нехтування своїми обов’язками.

Бачити, як вона росте — це означає, що після періоду невдач і втрат вас чекають блискучі перспективи.

Якщо молода жінка бачить її в городі — це означає, що вона вийде заміж за волею своїх батьків, а не по своїй.

Сонник закоханих
Зелена капуста — знак невірності і зради з боку близької людини.

Дівчина, якій присниться цвітна капуста — вийде заміж за людину, яку їй виберуть батьки.

Сонник Езопа
Коли маленькі діти задають питання, як вони з’явилися на світ, дорослі часто відповідають: «Ми тебе в капусті знайшли», тому образ капусти у вашому сновидінні може бути тісно пов’язаний з думками про дітей.

Якщо уві сні ви поливаєте капустяні грядки — то це означає, що ви занадто поблажливо ставитеся до витівок своїх дітей, вони звикнуть до того, що ви схвалюєте кожен їх вчинок, і перестануть рахуватися з вашою думкою.

Зрізати капустяний вилок — незабаром вам доведеться скористатися силою вашого авторитету, щоб наставити своєї дитини на правильний шлях.

Різати капусту або готувати страву з капусти — такий сон обіцяє вам засмучення, які заподіє вам ваша дитина, але вам доведеться не тільки втішатися самим, але й впливати на свого нащадка, оскільки його переживання будуть ще серйозніше.

Якщо уві сні ви вирізати качан з капустяного вилка — то це означає, що вам доведеться боротися з поганою звичкою і згубної схильністю вашої дитини, важливо не втратити час, поки все ще можна виправити.

Якщо уві сні ви упустили капустяний вилок, і він покотився від вас — то це вірний знак того, що ваша дитина віддаляється від вас, причому, швидше не в фізичному плані, а в духовному, можливо, ви приділяєте йому занадто мало часу, і він замикається в собі, а допомоги і ради шукає у сторонніх людей.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Капуста уві сні — символізує купу невирішених проблем і велика кількість неприємностей.

Садити, поливати або зрізати капусту — знак того, що ви погано ведете свої справи і ризикуєте нажити масу неприємностей.

Є капусту уві сні — передвістя серйозних грошових проблем. Після такого сну вам слід проявляти велику обережність стосовно до фінансів.

Сонник від А до Я
Бачити у сні капусту на грядках — погана ознака, передвістя плутанини в справах і в почуттях. Прополювати, поливати капусту — означає віроломство в любові і подружню зраду. Погризені зайцями або гусеницями капуста — наяву вас оклевещут або обіллють брудом в плітках, які ви почуєте з третіх вуст.

Якщо уві сні ви прибираєте урожай капусти — то наяву своїм невиправданим марнотратством ввергнет всю сім’ю в нужду і постійні борги. Висаджувати розсаду капусти — до отримання радісних новин здалеку.

Купувати капусту — наяву зіткнутися з несподіваним явищем або стати свідком неймовірного події. Варити уві сні капусту — до обману, брехні і удавання, нудною, сумній і одноманітною роботі. Солити або маринувати капусту — розчарування в любові, сльози і бурхливі пояснення, примирення і знаходження надії. Шинкувати капустяні качани — до сімейних розбратів.

Є у сні страви з капусти — передвіщає, що наяву будете приємно зраділи і здивовані несподіваним подарунком і знаком уваги з боку чоловіка або коханого. Цвітна капуста уві сні — загрожує отриманням в реальному житті догани за халатне ставлення до своїх службових обов’язків. Готувати цвітну капусту — означає, що за невдачами незабаром послідує значний успіх.

Сонник XXI століття
Приснився вам капуста — передвістя майбутніх клопотів, пов’язаних з жінками.

Варити її уві сні — до нудьги; рвати — до пліток; садити — до новини; солити — до обману; шинкувати — до несподіванки; є в сні капусту — до подарунка.

Капуста зелена — сниться до можливих труднощів або гніву.

Багато капусти у сні — до важких спогадів.

Якщо ви бачите в сні, що їсте кольорову капусту — сон обіцяє вам догану за нехтування своїми обов’язками.

Бачити, як вона росте — означає, що після періоду невдач і втрат вас чекають блискучі перспективи.

Качани капусти бачити уві сні — до проблем зі здоров’ям.

Якщо молода жінка бачить цвітну капусту в городі — значить, вона вийде заміж за волею батьків, а не по своїй.

Англійська сонник
Сон про капусту — передвіщає ревнощі чоловіка, дружини, коханого.

Якщо у сні Ви самі ріжете капусту — значить, страждати через ревнощі улюбленого доведеться Вам.

Якщо ж за цим заняттям Ви бачите кого іншого — значить, хтось всіма силами намагається зруйнувати в Вас віру в коханої людини.

Ще гірше за можливими наслідками сон, у якому Ви їсте капусту — він передвіщає хворобу близьких, важкі втрати. У кращому випадку Ви звільнитеся втратою великої суми грошей.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі