Карлик. До чого сниться Карлик

Бачити карлика або гнома — завжди добре.

Якщо карлик добре складний і має приємну зовнішність — це віщує вам цікаве життя, в якій здатності ваші будуть постійно розвиватися. Такий сон обіцяє вам довгий фізичне і психічне здоров’я — дозволяє брати участь у багатьох вигідних підприємствах.

Бачити у сні своїх друзів, що перетворилися на карликів — передвіщає подібну ж долю для них.

Злісні карлики уві сні — завжди загроза якогось нещастя.

Сонник закоханих
Сон про карлику — хороший знак.

Ставний карлик — передвіщає вам цікаве життя, багату любовними пригодами і радісними зустрічами.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вам є потворний карлик — передвіщає зустріч з поганими, недоброзичливими людьми. Розмовляти в сні з карликом — наяву доведеться мати справу з людиною, яка неприємний вам саме своєю убогістю і мізерністю.

Карлик, який вам загрожує чарівними чарами — передвіщає зупинку в розпочатій справі.

Тікає від вас карлик — говорить про те, що в реальному житті ваш суперник буде виглядати смішним і безпорадним і ви впораєтеся з ним без особливих труднощів.

Доброзичливий карлик з веселим, привітним особою — сприятливий знак, він віщує вам цікаву, насичену життя, в якому ви зможете до досконалості розвинути закладені в собі таланти. Це сновидіння, крім іншого — передвіщає довголіття і міцне душевне здоров’я, а також удачу в любові і успіх у справах.

Якщо уві сні ви дізнаєтеся в карликів перетворилися на них своїх знайомих — наяву це загрожує для них збитками, а для вас — передвістя легкого нездужання і головного болю.

Сонник XXI століття
Карлик або гном, побачений вами уві сні — є передвістям цікавого життя, в якій ваші здібності будуть постійно розвиватися, а також сильного фізичного здоров’я.

Бачити у сні карлика або карлицею в дуже незвичайній ситуації — означає зустріч зі слабким і смішним недругом.

Якщо карлики переслідують у сні, лізуть в щілини — це може означати небезпека бути скутим лінню, відчувати страх перед активною діяльністю.

Якщо карлик вступає в бесіду — це попередження про те, що ви недооцінюєте людини, який може зіграти важливу роль у вашій долі.

Бути уві сні карликом — знак того, що ви щось робите неправильно, ваші вчинки або дії можуть надалі створити вам додаткові проблеми, про які ви навіть не підозрюєте.

Англійська сонник
Якщо Ви бачите в сні, що Ви дивитеся на карлика — це знак того, що Ви підніметеся в званні або чині або займете більш високе положення в суспільстві.

Якщо у сні Ви бачите себе карликом — це означає здоров’я, фізичну силу і незалежність від серйозних обставин. Це щасливий сон для комерсантів, фермерів і закоханих.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі