Карман. До чого сниться Карман

Говорячи про цей символ, потрібно врахувати, що кишеня — це місце одягу, куди людина ховає щось особисте, невидно на перший погляд, і витягання вмісту кишені вимагає деякого часу.

Коли кажуть: «За словом в кишеню не лізе» — мають через необдумані слова.

Карман — є заповітною метою злодіїв і шахраїв, бо служить зручним сховищем готівки; кишеню — зберігає в собі секрети, знати які може тільки господар.

Люди, з якими ви не підтримуєте близьких відносин, просять вас заплатити за рахунком — не довіряйте тому, хто з першого погляду завоює вашу довіру, спочатку переконайтеся в чистоті його помислів і в безкорисливість знайомства з вами.

Вас представляють людині, яка не підтримує рукостискання, і тримає руки в кишенях протягом усієї зустрічі — проти вас готуються виступити ті, хто мало з вами знаком, тому будьте обачні і тримайте язик за зубами.

Ви приходите за покупками і виявляєте, що кишеню, в який ви поклали гроші, виявився з діркою — не витрачайте сили там, де можуть обійтися без вас, і не опускайте від втоми руки тоді, коли йдеться про успіх у майбутньому. Не забувайте, що стан не можна нажити за день.

Бачити, як на ваших очах у людини витягують з кишені гаманець — вас звинуватять у причетності до злочину, ви ризикуєте вплутатися в незаконне захід.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Звернути уві сні увагу на свою кишеню — ознака того, що внутрішньо ви передчуваєте якісь події, чреваті втратами. Якщо наяву ви збираєтеся зробити яку-небудь угоду або укласти договір, то після такого сну вам слід поводитися подвійно обережно.

Діра в кишені — застереження від бездумних витрат і витрат. Часто такі сни підказують, що якісь із ваших планів на найближче майбутнє можуть обернутися непередбачено великими витратами або втратами.

Карман, повний грошей — вказує на недбалість у поводженні з фінансами, в силу чого ваші втрати можуть виявитися значними.

Діставати з кишені гроші і вважати їх — знак того, що вам давно пора навести порядок в грошових питаннях і вжити гроші на щось корисне.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви виявили в кишені у чоловіка значну суму грошей, про наявність яких він вважав за благо промовчати — наяву це означає, що вас чекають значні витрати і ви змушені будете влізти в борги. Виявити гроші у себе в кишені — знак того, що вам незабаром представиться непоганий випадок добре заробити.

Бачити у сні дірявий кишеню — до бідності і всім виникаючою з цього негараздам.

Зашивати у сні кишеню з дірою — означає, що ви ризикнете зайнятися своїм бізнесом, але перша спроба потерпить нищівну невдачу.

Сонник XXI століття
В кишеню щось класти — до втрати; виймати — до повернення; марно намагатися в ньому що-небудь знайти — до невдалого наміру; порвати кишеню — до прибутку.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви намагаєтеся знайти що-небудь в кишені — передвіщає неприємності, тому вам властива туга за який пішов часу. Але не піддавайтеся депресивного настрою, скоро все налагодиться. А поки займіться тим, що вам дійсно подобається, наприклад присвятіть час своїм захопленням і хобі.

Якщо вам сниться, що знайомий щось шукає в кишені — такий сон можна витлумачити як попередження: не втрачайте свого шансу, такої можливості може більше не бути! Не думайте про минуле — що було, того не повернеш, краще приділіть більше уваги справжньому.

Сон, в якому ви шукаєте щось в кишені особи протилежної статі — означає, що ви даремно витрачаєте зусилля на людину, яка нездатний оцінити вас по-справжньому. Зверніть увагу на тих, хто поруч з вами, — цілком можливо, що той, хто вам потрібен, знаходиться поблизу.

Якщо ви дивитеся на людину, яка лазить по чужих кишенях — це означає, що ви заздрите іншим людям. Не варто даремно мучитися свідомістю неповноцінності власного життя, адже ви не знаєте, які скелети ховаються в чужих шафах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі