Карти. До чого сняться Карти

Якщо ви уві сні граєте в карти для розваги — то чекайте здійснення тих надій, які довго допомагали вам «триматися на плаву». Зникнуть незначні захворювання. Але сон про азартну гру на гроші приведе вас до дуже серйозних ускладнень в житті.

Якщо вам сниться, що ви програєте в карти — то належить зіткнення з ворогами, а якщо виграєте, то зумієте виправдатися перед законом, але з великими труднощами.

Якщо молода жінка бачить у сні, що її коханий грає в карти — їй доведеться засумнівається в його добрих намірах.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що її коханий бере участь в азартній грі в карти — це означає, що у неї виникнуть сумніви щодо його любові.

Якщо вам сниться гральний будинок з картами — це означає, що ваш чоловік буде пред’являти до вас завищені вимоги. Можливо також, що він буде невірний вам.

Якщо ви бачите карти чирвової масті — це означає вірність коханої людини, карти пікової масті говорять про те, що ви будете багатою вдовою, але гроші не принесуть вам щастя.

Програвати в карти — до розчарування в сердечних справах.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гральні карти уві сні — вірний знак помилкових ілюзій і марних очікувань. Сон застерігає, що події, яких ви очікуєте, виявляться такими ж ілюзорними, як і малюнки на ваших картах.

Якщо уві сні карти пророкують вам майбутнє — в реальності все обіцяє відбуватися прямо навпаки.

Грати в карти з ким-небудь із знайомих — знак того, що у ваших стосунках з цією людиною буде багато обману і фальші.

Грати в карти з незнайомцем — попередження про те, що в якійсь справі ви ризикуєте допустити серйозну помилку.

Сонник від А до Я
Бачити у сні гральні карти — передвіщає жадібні, але дурні вчинки собі у збиток.

Колода карт, безладно розсипана на столі — говорить про те, що скоро потрапите в строкате товариство з людьми найрізноманітніших занять та інтересів.

Сон, в якому ви граєте в карти просто заради розваги — знак здійснення ваших планів і сподівань, чому представиться дуже зручний випадок.

Інша річ, якщо гра йде на гроші і по-великому — такий сон передвіщає серйозну хворобу і значні труднощі в житті.

Вигравати у сні в карти — означає, що вас будуть раді запросити в будинок, куди ви давно мріяли потрапити.

Програш — позначає розчарування в любові і друзів, а також невдачі в справах і підступи ворогів.

Якщо виграє той, за кого ви вболіваєте і переживаєте, спостерігаючи за грою зі сторони — то вам вдасться уникнути великої відповідальності, яку спробують на вас звалити; якщо ж ваш друг програє — то наяву у вас з ним станеться сварка з обопільної вини, але зовсім ненадовго.

Якщо уві сні ваш друг при грі в карти явно шахраює — значить, в реальному житті вам випаде нагода засумніватися в його чесності та порядності. Якщо ж у шахрайстві викрили вас — наяву це віщує марну витрату часу і грошей.

Тасувати уві сні карти — до клопотів, перераховувати карти в колоді — знайдете успіх. Краплені карти — означають тривогу і каліцтво. Запечатана колода — повна невідомість попереду, розкривати її — понесете втрату через обман чи фальсифікації.

Показувати уві сні карткові фокуси — зробите приємність домашнім, порадуємо їх чимось незвичайним.

Будувати карткові будиночки — наяву отримаєте гарні новини, які виявляться передчасними і помилковими чутками. Грати в карти в гральному будинку або в респектабельному клубі — до процвітання, забезпеченому постійним ризиком.

Грати з картковим шулером — бути обманутою в реальному житті. Програти шулерові всі готівкові гроші — випробувати несправедливе утиск. Сон, в якому у вас при грі на руках виявилися карти все до однієї пікової масті — означає, що, занадто захопившись розвагами на шкоду справах, ви розтратите свої сили і здібності абсолютно даремно.

Якщо ж піки при цьому козирі — вам незвичайно поталанило в самому ризикованій справі. Бубнова масть у сні — передвіщає отримання грошей, чирвова — переживете любовну пригоду, трефова — вигідна принесе несподівано великі доходи.

Туз на руках — наяву повезе в будь-якій грі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі