Картина. До чого сниться Картина

Якщо уві сні перед вами постає картина — значить з вами одночасно трапиться біда і вас обдурять.

Якщо уві сні ви пишете маслом картину — значить, вам належить взяти участь в якомусь сумнівному і ризикованому підприємстві.

Якщо ви уві сні пошкодили картину — значить. Вам доведеться докласти значних зусиль для захисту ваших прав.

Купівля картин у сні — пророкування негідною спекуляції.

Побачити в сні свій портрет на генеалогічному дереві — обіцяє вам процвітання і задоволеність, але одночасно і розчарування в дружніх зв’язках, і відсутність взаєморозуміння.

Якщо вам сниться, що вас оточують найкращі гравюри старовинних і сучасних майстрів — значить, ви одержимі пристрасним бажанням найвищих досягнень, у порівнянні з яким справжні ваші успіхи здаються убогими.

Відвідати уві сні картинну галерею — до розбіжностей. Ви станете докладати зусиль до того, щоб удома налагодити мир і взаєморозуміння, душею прагнучи абсолютно до інших людей.

Сонник від А до Я
Бачити у сні картину або картини — знак печалі, яку доставлять лицемірні друзі. Картина, що висить на стіні в чиїйсь кімнаті — передвіщає обман у сфері ділових інтересів.

Розглядати картини в музеї або виставковому залі — передвістя біди в сім’ї. Пошкоджена і невдало відреставрована картина — означає, що вам доведеться докласти всіх зусиль, щоб відстояти свої несправедливо зневажені права.

Бачити у сні всесвітньо відому картину — передвіщає веселі спогади чи радісні вісті. Якщо уві сні ви розглядаєте копію картини знаменитого художника або її репродукцію — то наяву переживете глибоку печаль з приводу невозвратимой втрати коханої людини.

Екскурсія в картинну галерею — передвіщає розбіжності в сім’ї і розбрат серед колег, в яких ви будете виконувати роль буфера і одночасно миротворця, прагнучи налагодити взаєморозуміння між ворогуючими сторонами.

Купувати у сні картину — пророкує дружбу з підступним і лукавим людиною, яка постарається втягнути вас в негідну спекуляцію.

Продавати картини — викрити приятеля в корисливих інтересах і негідній поведінці.

Писати уві сні картину — означає успіх у справах, якщо робота вам вдалася; якщо ні — вам загрожує участь в ризикованій затії, яка обернеться повним провалом, принісши вам збитки і каяття у власну необачність.

Сонник XXI століття
Бачити у сні картину — до смутку; бачити картину знаменитого художника — до веселих спогадів або хорошим вістям.

Вставляти картину в рамку — означає обмежувати свої наміри, досягти меншого, ніж хотілося; купувати картину — приймати важливе рішення.

Пошкоджена картина — до грубого вторгнення у ваше особисте життя; самому її пошкодити — до сміливих починань, падіння картини зі стіни означає кінець мріям.

Бачити у сні художника — застереження від ілюзій, марних надій; бути їм — до міцної любові.

Англійська сонник
Бачити у сні картини — недобре, це віщує фальш і обман.

Як би прекрасні картини ні здалися Вам у сні — цей сон пророкує підступність віроломних людей, наклеп на Вас і загрозу Вашій репутації.

Якщо Ви любите когось і думаєте про нього як про майбутнє супутнику життя — сон попереджає, що ця людина нещирий, яким би люблячим він (або вона) не представлявся Вам. Сон спонукає Вас: постарайтеся виявити мотиви вчинків Вашого улюбленого. Сімейним людям цей сон — передвіщає невірність супутника життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі