Каша. До чого сниться Каша

Каша уві сні — зазвичай віщує неприємності, особливо якщо вона густа і липка. Такий сон зазвичай говорить, що вашим планам на майбутнє не вистачає ясності і визначеності. Можливо, ви не проявляєте належної твердості чи погано продумали свої справи.

Сучасний cовмещенний сонник
Годувати уві сні кашею дитину — до благополучного розв’язання проблем за допомогою родичів і близьких друзів. Жінці такий сон — обіцяє одержання подарунка від коханої людини.

Варити уві сні кашу — передвіщає клопоти жінці, чоловікові передвіщає неприємності в сім’ї. Діловим людям — цей сон говорить про те, що вони помилилися у виборі партнера або невдало вклали гроші. Дівчині такий сон — може передбачати небажану вагітність.

Якщо каша пригоріла — цей сон передвіщає великі неприємності в сім’ї або у родичів, вирішити які можна буде тільки за допомогою великої суми грошей.

Якщо Вам приснилося, що Ви їсте кашу — Вас приємно здивує вчинок дружини. Жінці такий сон — передвіщає виконання бажань.

Заправляти кашу маслом або молоком — означає, що Вам доведеться підлеститися до начальника або впливовій людині, щоб вийти зі скрутного становища.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви готуєте кашу — наяву вас чекає благополуччя. Є кашу — клопоти, пов’язані з поправлення справ, якщо вони у вас бажають кращого, але з розладом справ, якщо вони у вас йдуть блискуче.

Гаряча, прямо з печі каша — передвіщає зміцнення вашого становища за умови, що ви не повернете з лінії, яку самі для себе намітили, як вас до цього ні квапили. Остившая або підгоріла каша — до прагнення поліпшити взаємини з партнерами, що не принесе позитивного результату.

Вівсяна каша уві сні — передвіщає багатство, послане долею, змилостивився після такого тривалого часу.

Гречана каша — дріб’язкові образи, які швидко забудуться. Рисова каша — передвіщає несподіваний дзвінок по телефону, який зірве вас з місця, змусивши кинути всі справи.

Перлова каша — до сліз і переживань через нещасливе кохання. Пшоняна каша — передвіщає теплі, сердечні стосунки в сім’ї і між закоханими.

Манна каша — друзі поспішать на допомогу в біді.

Ячна каша — знак багатства і процвітання, побудованого на стражданнях інших.

Сонник Деніз Лінн
Каша — тепла і заспокійлива їжа. Вона викликає спогади про дитинство і дитячих казках. Прийшов час налаштуватися на хвилю дитини, що живе в вас, і надати йому повну свободу дій.

Сонник XXI століття
Варити уві сні кашу — до благополуччя, є її — хороший знак: плани, які ви намітили, буде виконано, але тільки в тому випадку, якщо ви будете послідовні у своїх рішеннях і не відступите, манну кашу їсти — до пліток.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі