Кашель. До чого сниться Кашель

Бачити у сні, що вас мучить завзятий кашель — говорить про поганий стан вашого здоров’я. Але все буде обстоять де так погано — якщо вам сниться, що ви виліковує його, ретельно дбаючи про себе і зробивши це своєю звичкою.

Бачити у сні, що кашляють інші — говорить про якісь неприємні події в майбутньому, з якими ви, врешті-решт, впораєтеся.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кашель у сні — знак роздратування. Подібні сни зазвичай віщують хворобливі суперечки і важкі конфлікти. Найближчим часом вам краще уникати сварок, не даючи своєму роздратуванню волі, інакше наслідки конфлікту виявляться болісними для вас.

Бачити у сні кашляють — теж є попередженням. Можливо, якісь з ваших планів спровокують оточуючих на конфлікт.

Сонник Хассе
Кашель — бережися дармоїдів; кашляти самому — тривалий здоров’я.

Сонник від А до Я
Кашель у сні — означає чиюсь нескромність по відношенню до вас. Кашляти уві сні віщує турботи і клопоти, пов’язані зі здоров’ям. Якщо уві сні вас душить сильний кашель — стало бути, наяву ви просто змушені будете звернутися до лікаря.

Лікувати уві сні кашель — будете мати гарне здоров’я до самої старості. Вилікувати кашель — наяву станете господинею становища у вкрай делікатній ситуації. Чути чийсь кашель уві сні — наяву стережіться дармоїдів. Бачити, як хтось болісно кашляє, але не чути звуку кашлю — такий сон передвіщає дивні і неприємні події.

Жіночий сонник
Наполегливий кашель уві сні — означає, що ваше здоров’я і наяву залишає бажати кращого. Набагато краще, якщо вам сниться, що ви вилікувалися від кашлю.

Якщо уві сні кашляють інші — в майбутньому можливі неприємні події, які ви, врешті-решт подолаєте.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі