Каструля. До чого сниться Каструля

Нова каструля уві сні — може передвіщати якесь несподіване подія у вашому домі. Бути може, хтось із домашніх готує вам сюрприз або ви самі можете своєю поведінкою здивувати свою сім’ю.

Якщо каструля красива і справна — сюрприз обіцяє бути приємним.

Занадто велика каструля — знак того, що у вас може додатися клопоту.

Якщо з каструлі уві сні втекло молоко, каша або бульйон — такий сон попереджає, що зайві емоції загрожують привести до конфлікту і певних втрат у вашому домі.

Відчищати каструлі від нагару уві сні — говорить про те, що якась дрібна сварка з домашніми може доставити вам неприємності і залишити важкий слід. Після такого сну краще намагатися уникати негативних сплесків.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви безуспішно намагаєтеся знайти для своєї каструлі її рідну кришку — вам належить нелегке випробування: в той самий момент, коли все вже буде передвіщати щасливу розв’язку, трапиться неприємність, яка повністю зруйнує всі ваші мрії на безхмарне майбутнє.

Сонник від А до Я
Сон, в якому перед вами постає якась каструля — говорить про те, що наяву ви заплутаєтеся в плітках і брехні.

Ставити каструлю на вогонь — означає, що наяву вступите з кимось в словесну перепалку.

Якщо уві сні щось варите в каструлі або просто кип’ятіть — такий сон передвіщає благополуччя і достаток. Гасити щось у каструлі — до численних клопотів і головного болю.

Солити або маринувати в каструлі овочі, рибу чи м’ясо — до хвороби близьких родичів.

Сонник Деніз Лінн
У каструлі міститься їжа. Каструля може бути зроблена з металу, скла або кераміки.

Каструля — містить всі інгредієнти, які підтримують вас у житті. З чого складається ваше життя? Ми вирощуємо рослина в горщику, щоб воно пустило коріння і знаходилося там, де ми хочемо. Чи не слід забезпечити зростання проектом, над яким ви зараз працюєте?

Сонник XXI століття
Чистити уві сні дно каструлі — означає, що хтось сильно заздрить вам і намагається нашкодити, необхідно проявляти обережність у взаєминах з людьми.

Сонник Цветкова
Каструля на вогні — щастя в домі; кипить через край — домашні чвари, втрати; вичищена — щастя в домі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі