Кат. До чого сниться Кат

Кат, побачений у сні — символізує собою розплату за вчинення якогось поганого вчинку.

Якщо кат точить сокиру — це знак того, що покарання буде несподіваним, трапиться в такий момент, коли ви найменше будете його чекати.

Бачити у сні, як кат здійснює страту іншої людини — наяву випробовувати моральні муки через засудження ваших дій іншими людьми.

Якщо ви бачите кров на руках або одязі ката — це означає, що за ваші помилки будете розплачуватися не тільки ви, але і ваші родичі. Такий сон може означати також, що ваші рідні будуть потай засуджувати вас, але зроблять все можливе, щоб врятувати ваш престиж, хоча їхня репутація при цьому постраждає.

Якщо вам наснився кат, який готує знаряддя для тортур — цей сон пророкує вам муки совісті за вчинення вчинку, про який не знає ніхто, крім вас самих.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кат у сні — символізує нездоланну перешкоду, яке загрожує на корені перекреслити ваші плани та починання.

Якщо кат у масці — такий сон означає, що вам доведеться розкаятися в якійсь своїй прикру помилку або випадковому недогляд.

Кат без маски — передвіщає розплату за свідоме участь у тій чи іншій справі. Такі сни кажуть, що ви передбачали катастрофу, але нічого не зробили для її запобігання.

У кожному разі, побачивши уві сні ката — вам не заважає переосмислити свої справи, спробувати виправити те, що ще можна виправити, а якщо невдача все ж відбудеться, то сприйняти її як урок на майбутнє.

Сонник від А до Я
Бачити у сні ката, відрубували ті чи інші члени засудженому — означає, що в реальності вам завдадуть образу абсолютно несправедливу, але друзі втішать вас добрим словом.

Кат, що затягує петлю на шиї своєї жертви — означає, що, бажаючи уникнути нещастя, наяву ви будете просто змушені дотримуватися спочатку прийнятого рішення.

Сон, в якому ви бачите себе в ролі ката на страті вашого самого заклятого ворога — передвіщає успіх у всіх справах.

Сходити на ешафот для страти з гордим виглядом і плювати своєму катові прямо в обличчя — такий сон передвіщає приємну зустріч і продуктивне обговорення спільних проблем.

Якщо кат у сні виявляється вашим другом і в останній момент допомагає вам бігти, звільнивши від пут — стало бути, в’яве вам вдасться подолати всі негаразди на своєму шляху і вийти на широку дорогу успіху і визнання.

Якщо уві сні натовп простолюдинів звільняє вас і страчує самого ката — таке сновидіння віщує благополучне завершення любовних відносин весіллям.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі