Катастрофа. До чого сниться Катастрофа

Катастрофа у сні взагалі як явище — знак негативний, сам по собі передвіщає стихійні лиха, конфлікти, негаразди, хвороби і нещастя.

Морська катастрофа — передрікає крах в справах у когось із близьких вам людей, кому ви поспішіть прийти на допомогу.

Перебувати на борту корабля, який терпить катастрофу — до банкрутства і ганьби, що спричинить за собою втрату друзів і презирство рідних, які свого часу попереджали про небезпеку.

Автокатастрофа у сні — передвіщає втрату власності або хвороба. Авіакатастрофа — до втрати коханої людини.

Катастрофа на залізниці — знак мінливості у долі, тобто ваше благополуччя скоро закінчиться і вам доведеться пройти серйозні випробування.

Така глобальна катастрофа, як землетрус або вибух на атомній електростанції — означає невдачу в підприємництві і безліч бід в сім’ї.

Якщо уві сні вам дивом вдалося врятуватися при такій катастрофі — значить, в реальному житті ви теж знайдете спосіб викрутитися з будь-якого становища.

Сонник XXI століття
Побачена у сні катастрофа на шосе — до втрати власності, на залізниці — до безпеки, на море — до скрутної ситуації, втрати заробітку; авіакатастрофа — сниться до серйозних випробувань.

Якщо уві сні ви зуміли уникнути катастрофи — це означає, що ви знайдете вихід зі скрутної ситуації.

Сонник Мандрівника
Катастрофа (автомобільна, залізнична) — втрата власності, фінансовий крах; серйозна хвороба; втрата коханої людини; Судьбинский випробування; зрада чоловіка; різка зміна планів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі