Кататися. До чого сниться Кататися

Якщо вам сниться, що ви катаєтеся на ковзанах по льоду — значить, вам загрожує втрата роботи або яких-небудь цінностей.

Якщо, катаючись, ви проломите лід — значить, ваші друзі не з тих людей, з ким можна порадитися.

Якщо уві сні ви лише спостерігаєте, як катаються інші люди — значить, наяву ви станете жертвою плітки, що зв’язує ваше ім’я з якимось скандальним подією, в якому замішаний людина, що викликає ваше захоплення.

Бачити у сні катання на ковзанах — означає розлад з вашими діловими партнерами.

Бачити у сні молодь, кататися на роликових ковзанах — означає, що ви будете радіти своєму доброму здоров’ю і відчувати особливий підйом від того, що здатні пожертвувати своєю радістю і достатком заради інших.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви катаєтеся на ковзанах — наяву чекайте розлуки з коханим.

Якщо вам сняться діти, що катаються на роликових ковзанах — це означає, що ви будете щасливі пожертвувати всім заради коханої людини.

Сонник від А до Я
Кататися уві сні на човні — означає, що ваша доля буде залежати від примхи злонравних і мстивого людини, що живить, однак, слабкість до лестощів і підлабузництва. Кататися на каруселі — наяву зробите безрозсудні вчинки, легковажні витівки. Кататися на конях — випробуєте радісне відчуття свободи і розкутості, на автомобілі — до ділової активності та везінню в любові.

Кататися уві сні на ковзанах — означає, що наяву ви станете жертвою пліток, що пов’язують ваше ім’я з якимось скандальним подією, до якого ви, по суті, жодним чином не причетні.

Кататися по річці і раптом проломити під собою лід, впавши на нього — це свідчить про ваших друзів як людей, на яких не завжди можна покластися.

Бачити у сні фігурне катання, де виступають зірки світового класу — передвістя душевного підйому, який дасть потужний імпульс всіх справах.

Милуватися уві сні катанням чоловіків — наяву належить інтимна близькість з бажаним партнером.

Кататися уві сні на роликових ковзанах — незабаром підете в дорогу.

Катання на лижах чи санчатах — гарно відпочинете у знайомій компанії.

Жіночий сонник
Катання на ковзанах по льоду — іноді сниться до втрати роботи або який-небудь цінної речі.

Якщо під час катання ви проломили лід — в даний момент не має сенсу вдаватися до допомоги і порадою друзів.

Якщо уві сні ви лише спостерігаєте, як катаються інші люди — значить, наяву ви станете жертвою плітки, що зв’язує ваше ім’я з якимось скандальним подією. Причому в цій події, скоріше всього, замішаний людина, що викликає ваше захоплення. Можливий також розлад з діловими партнерами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі