Кава. До чого сниться Кава

Бачити у сні, що ви п’єте каву — означає несхвалення друзями вашого майбутнього шлюбу.

Якщо ви вже в шлюбі — це знак незгоди і частих сварок.

Бачити у сні, що ви готуєте каву — передвіщає невдачу в справах.

Якщо подаєте кави — то вас чекають втрати.

Якщо купуєте — легко збережете свою репутацію або довіру до себе.

Для молодої жінки бачити або що-небудь робити з кавою — означає, що вона стане притчею во язицех, предметом пересудів, якщо не буде, обережна, обачна у своїх вчинках.

Бачити у сні, що ви обсмажуєте кави, для молодої жінки — означає порятунок від зла щасливим заміжжям з іноземцем.

Бачити кавову гущу — передвіщає успішну боротьбу з несприятливими обставинами і напастями.

Обсмажену каву у сні — застерігає від недобрих намірів незнайомих людей.

Зелена кава — передвіщає нахабних ворогів, від яких нічого чекати пощади і які будуть прагнути нашкодити вам, якщо ви не сприймете цей сон як попередження.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви п’єте цей підбадьорливий напій — це означає, що ваш шлюб викличе невдоволення і несхвалення друзів. Подружжю такий сон обіцяє часті сварки і незгоду.

Якщо дівчині сниться кави, незалежно від того, п’є вона його чи варить — це застерігає її від необачних вчинків і нерозбірливості у зв’язках. Її вчинки будуть обговорювати всі знайомі і друзі.

Якщо їй сниться, що вона обсмажує кави — це віщує порятунок від неприємностей завдяки вигідному шлюбу з іноземцем.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пити каву у сні — знак того, що ви стомилися і наяву вам не вистачає енергії. Побачивши такий сон, вам не завадить влаштувати собі відпочинок, щоб відновити втрачені сили.

Кавова гуща — означає, що ви, швидше за все, грунтовно заплуталися в справах. Цей сон закликає вас тверезо оцінити обстановку і не сподіватися на те, що якимось дивом проблеми зникнуть самі собою.

Сонник Хассе
Кава бачити — кидають підозри; пити — будеш на прийомі; підсмажувати зерна — візит; готувати — домашні вигоди; молоти — тривога; купувати — витрати на гостей.

Сонник від А до Я
Бачити у сні кави — наяву потрапити під підозру, а в іншому благополуччя і процвітання. Пити каву на самоті — вам відмовить в прийомі високопоставлена ​​особа. Якщо п’єте каву в компанії друзів — близькі люди не схвалять ваше рішення про поспішне шлюбі, а для заміжніх — це знак подружнього незгоди і частих сварок з цієї причини.

Ароматна кава високих сортів — передвіщає безхмарне майбутнє, неякісний і несмачний — неприємності на роботі. Молоти уві сні зерна кави — передвіщає тривожний стан через пересудів на вашу адресу, чому ви самі по необережності дали привід. Зелені зерна кави — віщують спілкування з нахабними і безпардонними людьми, які будуть лізти у ваші сімейні справи зі своїми безглуздими порадами. Обсмажувати кавові зерна в духовці — поїздка за кордон, яка може призвести до шлюбу з іноземцем. Купувати каву в зернах — передвіщає великі витрати у зв’язку з майбутнім прийомом гостей.

Якщо ви купуєте мелену каву — це до виконання давньої мрії про покупку настільки необхідної вам речі.

Розчинна кава — застереження від спілкування зі злими і заздрісними людьми.

Заливати розчинна кава окропом — означає, що ви на правильному шляху і ваш образ дій принесе бажаний успіх. Варити уві сні кави — пророкує невдачу в початому справі. Остиглий кави — говорить про те, що заради збереження репутації та довіри до себе оточуючих вам доведеться поставити крапку в службовому романі з одруженим чоловіком.

Подавати до столу на підносі розлитий по гуртках кави — передвіщає непоправну втрату.

Розсипати пачку кави — до міцного сімейного щастя.

Готувати і пити у сні жолудевий кави — до отримання незначної прибутку.

Бачити у сні кавомолку або користуватися нею — означає здійснення мрії про тихому куточку, де ви могли б без всяких перешкод проводити як годинник напруженої роботи, так і вдаватися до любовних утіх зі своїм обранцем.

Бачити себе в затишному кафе, куди ви частенько навідуєтесь наяву — означає, що ви не зовсім розумно використовуєте свої зв’язки з людьми впливовими, але антипатичного вам по своєму духовному складу. Бути запрошеною в кафе — вас спробує спокусити чоловік, але тільки в корисливих інтересах.

Якщо уві сні ви бачите кавові плантації — наяву це загрожує небезпечними наслідками ризикованого кроку.

Займатися уві сні імпортом та торгівлею кави — будьте пильні, бо проти вас замишляється злу справу.

Сонник XXI століття
Пити солодкий кава у сні — до радісних известиям, щастя, гостям, цікавим новин; гіркий — до неприємних обов’язків, пліткам, розмовам, подразнення; варити каву собі — до дороги, радості; готувати і подавати комусь — символ невдачі. Побачивши такий сон, необхідно з обережністю приймати рішення, бути обачним у своїх вчинках.

Бачити у сні кавомолку — передвістя великих неприємностей.

Чути, як працює кавомолка — означає, що вам навряд чи вдасться знищити зло, замишляють проти вас.

Англійська сонник
Кава — все у Вашому житті складеться якнайкраще після того, як у сні Ви його скуштували.

Самотній людині цей сон — обіцяє зустріч з люблячим, вірним і надійним супутником життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі