Казка. До чого сниться Казка

Бачити у сні, що ви слухаєте казки — до помилкових чуток, пліток.

Побачені уві сні казкові персонажі — часто символізують те ж, що і в казках: Дід Мороз і Снігуронька сняться до подарунків, фенікс, до вашого відродженню в результаті повного перегляду своїх поглядів, поведінки.

Сонник Морозової
Казкові персонажі — образи Ваших снів майже збігаються з їх значенням в казках або обрядах.

Слухати, як Вам читають або розповідають казку — жити хибними уявленнями про навколишній світ

Сонник О.Смурова
Казки слухати уві сні означає, що хтось постарається обвести вас навколо пальця.

Розповідати казки комусь — знак того, що вам доведеться проявити кмітливість, якщо ви хочете домогтися свого.

Опинитися в казці (казковому світі) уві сні означає наближення незвичайних подій, які з’являться для вас повною несподіванкою. Сюжет казки у вашому сні буде відповідати розвитку подій в реальності. Казкові герої будуть характеризувати прийдешні події чи зустрічі.

Ілля Муромець у сні — символ справедливості, захисту, сили. Його поява у сні передвіщає безсумнівний успіх, якщо тільки він налаштований доброзичливо.

Птах Фенікс символізує відродження, оновлення, удачу, одужання.

Забавні мультяшки віщують отримання хороших звісток, задоволення, пустощі, забави. Снігуронька та Лель — сумні образи любові.

Сонник Хассе
Слухати у сні казку — це до печалі. Писати її самим — сон означає, що ви продемонструєте багату фантазію, але направите її на негідні справи, зайнявшись хитромудрим, витонченим шахрайством

Езотеричний сонник
Якщо вам приснилися казкові істоти, це віщує вам екстравагантні вчинки. Якщо ви вже затіяли в думках якусь авантюру, то остерігся і гарненько продумайте всі можливі наслідки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі