Кеглі. До чого сняться Кеглі

Якщо уві сні Вам вдається збити кеглі кулею — обставини зажадають від Вас докласти свої вміння і старання, щоб Ваші справи закінчилися благополучно.

Якщо у сні Ви не збили кеглі — всі Ваші старання будуть марними: Ви не отримаєте бажаного результату, незважаючи на те, що віддасте роботі всі свої сили і час.

Бачити, як грають у кеглі — говорить про майбутню участь у колективній роботі. Діловим людям такий сон — передвіщає висновок вигідної угоди з новими клієнтами.

Якщо жінка в сні бачить дитини, що грає в кеглі — у неї буде любовний роман з людиною молодше її, однак це доставить їй задоволення, про яке вона буде довго і часто згадувати.

Сонник Хассе
Грати в кеглі — ризикуєш багато втратити; падаючі — відштовхуєш власне щастя; ставити — спробуй щастя ще раз.

Сонник від А до Я
Бачити у сні грають в кегельбанів людей — передвістя сварки з коханою людиною, який відмовився взяти вас із собою в веселу подорож.

Грати самої в кеглі — бути виставленої на посміховисько при підлеглих.

Представляти себе кеглів, на яку невблаганно накочується важкий куля — передвістя небезпеки з боку чоловіків, що пристають з пропозицією розважитися.

Сонник Морозової
Кеглі для ігор — знак того, що Ви будете чергувати активну діяльність з неробством.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви граєте в кеглі — цей сон передвіщає зміни до гіршого в справах і, як наслідок, важкі втрати, втрати. Ви потрапите в обмежені обставини і змушені будете боротися з бідністю. Цей сон також пророкує нещиру дружбу, невірних коханих і розчарування в любові і шлюбі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі