Кільце. До чого сниться Кільце

Якщо жінка бачить уві сні свою обручку яскравою і блискучою — це віщує, що вона буде захищена від турбот і невірності.

Якщо кільце втрачено або зламано — багато печалей увійде в її життя.

Побачити обручку на руці друга чи інших людей — означає, що ви не приймете чиєсь обіцянки занадто серйозно. Можливо, що ви будете недозволені радості.

Якщо уві сні ви носите в руках кільця — значить, попереду у вас нові справи, в яких ви будете щасливі.

Зламане кільце — означає сварки й нещастя в подружніх, справах і розрив відносин для закоханих.

Якщо дівчина отримає у сні кільце — значить, її хвилювання, пов’язані з коханим, позаду, так як відтепер він цілком присвятить себе її сьогодення та майбуття.

Бачити у сні кільця на інших — означає зростання вашого добробуту і нові знайомства.

Сонник Ванги
Поява в сновидінні кільця — символізує коло подій, невирішені проблеми, прихильність, клятву, вірність.

У сні ви вдягаєте на руку коханій людині кільце — цей сон символізує вашу вірність своїм почуттям і обіцянкам.

Сон, у якому ви побачили, як вам на руку одягає обручку незнайомий вам людина — передвіщає несподівану допомогу у вирішенні проблеми, яка вас давно обтяжує.

Якщо уві сні ви ніяк не можете підібрати собі кільце за розміром — це означає, що в реальному житті ви не відчуваєте ні до кого серцевої прихильності.

У сні з вашої руки впало кільце — це поганий знак. У реальному житті ви порушили свою обіцянку і клятву вірності, тому доля підготувала вам життєве випробування.

Сонник закоханих
Зламане кільце — сниться до розбратів між подружжям. Закоханим такий сон — обіцяє розрив відносин.

Якщо дівчині сниться, що їй подарували кільце — це означає, що вона перестане хвилюватися з приводу свого коханого і він доведе їй свою любов і готовність до спільного майбутнього.

Якщо дівчині сниться красива обручка — це означає, що її коханий буде зберігати їй вірність і захищати від неприємностей.

Втрачене кільце — обіцяє розчарування в любові і гіркоту від розлуки з коханою людиною.

Якщо вам присниться обручку на руці друга чи іншої людини — це означає, що вам буде зроблено пропозицію руки і серця, яке ви не сприймете всерйоз.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кільце у сновидіннях — символ зобов’язань і обіцянок. Чим дорожче кільце уві сні, тим важливіше для вас ці зобов’язання.

Кільце на безіменному пальці або ж на мізинці — є вказівкою на дружні стосунки. Нерідко такий сон нагадує про необхідність допомогти другу чи знайомому або ж самому скористатися такого роду підтримкою.

Середній палець — символізує подружню вірність.

Кільце на вказівному або великому пальці — означає вашу відповідальність перед собою. Це — символ тих обіцянок і зароку, які ви дали собі.

Якщо кільце уві сні заподіює вам незручності — це знак того, що якісь зобов’язання найближчим часом можуть стати тягарем вам, і вам захочеться звільнитися від них.

Знайти кільце — нагадування про те, що хтось давав вам клятвені обіцянки, які незабаром можуть вам знадобитися. Місце, в якому знайдено кільце — може вказувати на те, з чим пов’язана допомогу.

Кільце, знайдене на дорозі — означає, що один здатний допомогти в просуванні ваших справ.

Кільце на столі або в посуді — знак того, що, скориставшись допомогою, ви можете поліпшити свій добробут

Кільце на стільці або на кріслі — передвіщає допомогу в отриманні нового місця.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні з понеділка на вівторок кільце на своїй руці — на радість, яку принесуть діти.

Якщо з неділі на понеділок вам приснилося, що ви отримали в подарунок кільце — всі хвилювання і з’ясування відносин з людиною, яку ви любите, позаду.

Сон з п’ятниці на суботу, у якому ви побачили зламане кільце — означає сварки і розлад у подружніх справах.

Приснилися кільця на пальцях інших людей — говорять про те, що ваше нове знайомство ризикує затягнутися дуже надовго і стати для вас обтяжливим.

Якщо такий сон приснився з суботи на неділю — вам слід остерігатися пліток.

Якщо уві сні ви втрачаєте своє кільце — то це попередження про небезпеку втратити стан або розташування людини, яка означає для вас дуже багато чого.

Якщо вдягаєте обручку на палець — то ви будете мати запаморочливий успіх у протилежної статі.

Сонник Хассе
Колечко — приязнь; обручки носити — весілля і щасливе подружжя; втратити — досада; отримати — вірна любов.

Сонник від А до Я
Побачене уві сні обручку — передвіщає швидке весілля і щасливе подружжя. Бачити у сні на своїх пальцях безліч найрізноманітніших кілець — означає, що попереду вас чекають нові справи та починання, які неодмінно принесуть удачу.

Втратити уві сні кільце — до прикру помилку, шукати — щасливий випадок допоможе уникнути неприємностей, знайти — отримаєте радісну звістку.

Отримати в подарунок кільце від коханої людини — такий сон обіцяє вірну любов, міцну сім’ю, здорових дітей. Золоті каблучки — означають зростання добробуту і нові корисні знайомства. Срібне кільце — непомітно, але неухильно знайдете владу над коханим, при цьому називаючи себе його вірною рабою.

Каблучки з дорогоцінним камінням віщують, що ви знайдете бажану легкість у спілкуванні з людьми, що дозволить завести знайомство з цікавим чоловіком. Бачити у сні зсілу кільцем змію — означає, що ви опинитеся в замішанні, не будучи в силах розпізнати, де ваші справжні друзі, а де справжні вороги. Якщо сниться, що змія кільцями обвивається навколо вас і з шипінням випускає з пащі свій роздвоєний язик — значить, ви будете безсилі в руках своїх ворогів.

Бачити у сні гімнастичні кільця — передвіщає, що ви будете в силах постояти за себе в складній ситуації з начальством. Висіти на них — значить, не приймете чиєсь обіцянку всерйоз і абсолютно правильно зробите, підстрахувавши себе запасним варіантом.

Побачене уві сні обручку — передвіщає швидке весілля і щасливе подружжя. Кільце, що надягається вам на палець під час церемонії одруження — передвіщає вірну любов, міцну сім’ю і здорове потомство.

Золоту обручку — означає зростання добробуту і нові корисні знайомства. Кільце зі сплаву під колір золота — опинитеся в скруті, не будучи в силах розпізнати, де ваші справжні друзі, а де вороги.

Купувати обручки — на вас звалять віз громадської роботи, не знайшовши кращої кандидатури. Продавати свою обручку — означає, що в реальності потрапите в складне фінансове становище.

Втратити уві сні обручку — до прикру помилку, шукати — щасливий випадок допоможе уникнути неприємностей, знайти — отримаєте радісну звістку.

Занадто маленьке кільце, яка не налазить на палець — проблеми з дітьми; спадає з нього — до збитків і втрат.

Англійська сонник
Якщо заміжня жінка в сні упускає кільце зі свого пальця — це віщує їй невірність чоловіка, захопленого негідною жінкою, яка здатна повністю зруйнувати його життя.

Якщо жінка бачить у сні, що ламається її обручку — це передвіщає хворобу або смерть чоловіка.

А якщо кільце тисне на палець або врізається в нього — це застереження про чиюсь хворобу.

Одягати кільце на свій палець — передвісник союзу з людиною, яку Ви любите.

Рейтинг статті:
(2 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі