Кімната. До чого сниться Кімната

Опинитися в прекрасній і багато мебльованої кімнаті — означає раптову прибуток: отримання спадщини від невідомих родичів або шляхом спекуляції.

Для молодої жінки — цей сон означає, що багатий незнайомець запропонує їй заміжжя і прекрасний будинок.

Якщо кімната обставлена ​​просто — долею цієї жінки буде малий достаток і постійна ощадливість.

Сонник закоханих
Якщо молодій дівчині сниться, що вона знаходиться в красивій багато обставленій кімнаті — це означає, що вона отримає пропозицію від багатого і заможного чоловіка.

Просто обставлена ​​кімната — передвіщає скромний достаток і бережливого чоловіка.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кімната уві сні — це віддзеркалення вашого внутрішнього світу; якщо ж кімнат багато, вони є символом різних граней вашому житті або натури.

Кімнати, які уві сні знаходяться на різних поверхах — символізують різні рівні ваших почуттів: чим вище знаходиться кімната, тим важливіше для вас ця частинка душі.

Чиста, затишна кімната зроблена з фен-шуй — ознака вашого душевної рівноваги і, як наслідок, стабільного поліпшення життя.

Неохайна кімната — знак душевного дискомфорту. Швидше за все, у вас накопичилося чимало невирішених проблем, і це заподіює вам занепокоєння, виливаючись у погане самопочуття чи неважливе стан справ.

Якщо в кімнаті знаходяться сторонні, які налаштовані дружелюбно — сон говорить про те, що ви перебуваєте в злагоді не тільки з оточуючими, а й самі з собою. Це означає, що ваші справи, особливо пов’язані з переговорами, повинні просуватися успішно.

Якщо ж гості в кімнаті поводяться агресивно — сон свідчить про ваш внутрішній розладі. Якщо ви не приведете почуття в рівновагу, наяву вас дійсно очікують конфлікти і невдачі.

Недобудована кімната — знак незавершених справ і нереалізованих планів.

Порожня, неприваблива кімната — символ самотності і душевного спустошення.

У той же час, якщо порожня кімната красива і залита чистим світлом — це знак вашого духовного оновлення. Якщо наяву ви виношуєте якісь цікаві плани, вони мають всі шанси на успіх.

Яскраве світло за вікнами кімнати — може вказувати на те, що якісь зовнішні події допоможуть вам знайти гармонію і душевний спокій.

Темрява за вікнами кімнати — попереджає, що ви занадто замикаєтеся в собі. Спробуйте більше уваги приділяти людям і навколишньому світу — це зробить ваше життя насиченим і яскравіше.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви захоплюєтеся кімнатою — обіцяє вам добре забезпеченого чоловіка.

Якщо ж кімната аж ніяк не захоплює вас, а, навпаки, викликає почуття огиди або навіть відрази — готуйтеся до того, що заміжжя не задовольнить ваші потреби в матеріальному благополуччі.

Сонник Хассе
Добре обставлена ​​кімната — успіх у починаннях; з хорошими картинами — мати мінливі бажання; добре освітлена — велике торжество; розписувати або обставляти — дочекаєшся змін; багато кімнат — багатство.

Сонник від А до Я
Бачити у сні дитячу кімнату — означає, що незабаром вам належить бесіда ностальгічного характеру, в якій ви будете з сумом згадувати про свої ранні роки.

Бачити у сні шикарно обставлену кімнату в багатому домі — вам гарантований успіх у ділових починаннях. Обвішана колекціями картин кімната — говорить про те, що ви встанете на роздоріжжі у своїх бажаннях, не знаючи, що віддати перевагу.

Яскраво освітлена серед білого дня кімната з щосили палаючими світильниками — передвіщає велике торжество у вашому будинку, куди ви будете запрошені як близькі і добрі сусіди.

Іти в сні через анфіладу кімнат у старовинному будинку або музеї — до отримання несподіваного прибутку, довічного багатства. Робити в кімнаті ремонт — до великих змін в найближчому майбутньому.

У сні побачити себе у вітальні великого особняка — означає, що благополуччя вашого життя буде затьмарено несподіваним і нещасливим подією. Бачити себе в спальні незнайомого будинку — значить, наяву ваше самотність скрасять вірні друзі.

Скромна і проста кімната — передвіщає економію і ощадливість у веденні домашнього господарства через погіршення матеріального становища.

Бачити у сні класну кімнату — передвіщає зустріч з людиною, до якої ви колись живили таємну любов.

Сонник Морозової
Перебувати в сні в дитячій кімнаті — втішатися спогадами про дні юності; показувати дитячу — розлучатися з ілюзіями.

Сонник Цветкова
Кімната порожня — розчарування; дивна — успіх, удача; дуже маленька — піти від біди в останню секунду; добре обставлена ​​- успіх у починаннях; красиві картини на стіні — мінливість бажань; яскраво освітлена — торжество.

Рейтинг статті:
(1 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі