Кінь. До чого сниться Кінь

Скакати у сні на білому коні — прекрасний знак. У першу чергу він обіцяє вам міцність дружніх зв’язків і радість зустрічей з товаришами по духу.

Якщо ви бачите, що ваша коня — брудна, то можливі обман і заздрість з боку тих, кому ви довіряєте.

Якщо вам сниться, що ви скачете на вороному коні — це означає, що ви довго будете процвітати в справах і несподівано для себе відкриєте суєтність і марність своїх занять.

Спостерігати біг Кауров коней — обіцяє вам сприятливі обставини, які несподівано зміняться до гіршого. Цей сон може передвіщати також швидкоплинні й поверхневі захоплення.

Бачити коней в яблуках плямистих — до прийдешньої вигоді у справах.

Скакати верхи на прекрасній гнідий — передвіщає піднесення, задоволення бажань.

Жінці, що побачила цей сон — він обіцяє рішучість у відмові настирливому прихильнику і найближчим часом матеріальну вигоду.

Бачити, що ваша коня тікає, приєднуючись до дикого табуна — означає, що вас чекає звістка про чиюсь хворобу. Взагалі бачити в сні прекрасних коней — обіцяє вам успіх і добробут.

Якщо ви уві сні верхи переїжджаєте через прозорий струмок — вас чекає удача, але радість буде затьмарена чимось, якщо ви дивитеся вниз в темну воду. Здійснення багатьох мрій і отримання вигоди у справах обіцяє вам сон про те, що ви на спині коня перепливаєте чисту річку.

Але бачити у сні поранену або мертвого коня — до сумних известиям.

Скакати верхи на брикатися коні — до різних труднощів на шляху до удачі.

Якщо кінь вас скине або сильно брикне по спині — доля пошле вам випробування в особі супротивників, або вас чекає хвороба.

Схопити коня за вуздечку і підпорядкувати її своїй волі — обіцяє вам різкі сприятливі зміни в житті.

Якщо уві сні ви милуєтеся добре підкувати коня — успіх ваш найближчим часом вразить навіть ваше власну уяву. Жінці такий сон — обіцяє надійного друга на все життя.

Брати участь у скачках — передвісник благополучного життя.

Самому підковувати свого коня — до придбання сумнівним шляхом майна.

Якщо вам сниться, що ви спритно скачете на неосідланому коні — значить, вам вдасться придбати добробут і комфорт в нелегкій боротьбі, при цьому сні можлива і надійна допомога друзів.

Скакати верхи в жіночому оточенні — обіцяє вам невизначеність у майбутніх бажаннях. Вашу залежність.

Якщо ви спостерігаєте, як чистять коня, або самі чистите її скребницею — такий сон обіцяє вам великі випробовування, тяжка праця на шляху до почестей і твердому положенню в житті.

Для ділових людей, селян — літераторів дуже сприятливий сон, у якому вони прикрашають гриву і хвіст коня.

Якщо вам сняться коні, запряжені в екіпаж — це обіцяє перешкоди на шляху до щастя.

Якщо вам сниться, що верхи ви забираєте по вузькій стежці на високу гору — ви наяву досягнете дуже міцного життєвого становища.

Якщо ж при такому підйомі кінь не витримує, і ви піднімаєтеся решту шляху пішки — ваше міцне положення буде завойовано ціною великих зусиль.

Якщо дівчина бачить себе у сні вершницею на вороному коні — це означає несподіваний випадок, який допоможе виконанню її бажань, а також її спілкування з мудрими поважними співрозмовниками.

Спускатися верхи з пагорба — до невдач.

Бачити, що коханий їде на коні позаду неї — обіцяє жінці успіх у цікавих процвітаючих шанувальників.

Якщо наїзниця перелякана — це передвіщає їй наяву тривогу і ревнощі близької людини.

Якщо ж дівчині сниться, що вона зіскакує з коня і та миттєво перетворюється на свиню — це передвіщає їй безрозсудне відкидання вигідних пропозицій руки і серця, після чого бажана нею свобода скоро здасться їй набридлого.

Якщо дівчині сниться, що вона скаче верхи на білому коні по горбистій місцевості і, озираючись, постійно бачить позаду себе вершника на вороному коні — це обіцяє їй чергування успіхів і невдач і постійну тривогу в душі за долю важливого для неї справи.

Якщо вам сниться кінь, що впала з небес і перетворилася на незнайомця, який чимось кидає в вас — це означає серйозну невдачу, нездійснені надії і на якийсь час — безуспішність ваших спроб опанувати ситуацію.

Якщо уві сні ви спостерігаєте пасуться на лузі коней — це означає добре налагоджену справу й узгоджені вчинки ваших партнерів. Безплідне пасовище, суха земля — ​​обіцяють вам бідних, але відданих друзів. Для юної особи — це передвісник щасливого шлюбу.

Побачити в сні торговця кіньми — обіцяє вам матеріальну вигоду, але ризиковані підприємства.

Самому купувати коня і усвідомлювати у сні, що торговець обманює вас — до втрат.

Продавати не дуже хорошу кінь, залишаючи собі породистого — до великого везінню.

Сонник закоханих
Білий кінь — обіцяє щастя, зустріч і вдале знайомство з майбутнім обранцем.

Сон, в якому дівчині сниться, що вона скаче верхи на гнідому коні — означає, що вона буде рішуча і зможе відмовити настирливому прихильнику, домагатися її любові.

Сон, в якому дівчині сниться, що вона милується прекрасної добре підкувати коня — обіцяє їй надійного обранця, шлюб з яким буде довгим і щасливим.

Якщо їй сниться, що вона скаче на вороною — це означає, що вона буде спілкуватися з мудрими людьми.

Якщо ж наїзниця уві сні злякається — наяву вона буде турбуватися за долю близької людини; іноді такий сон передвіщає ревнощі з боку останнього.

Якщо дівчині сниться, що вона зістрибує з коня, яка відразу ж перетворюється на свиню — це означає, що вона відкине всіх вигідних женихів, після чого буде самотня.

Якщо дівчині сниться, що вона скаче верхи на білому коні і бачить позаду себе вершника на чорному коні — це означає, що вона буде тривожитися з приводу майбутнього шлюбу.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кінь у сні — символ старанності, великих можливостей і високих устремлінь.

При цьому підлога коні надає значенню сну додатковий відтінок: самка — символізує сильні емоції і почуття, самець — цілеспрямовану енергію.

Вороний кінь — провісник ризикованих авантюр.

Якщо він ламає ногу або спотикається — такий сон застерігає від непотрібного ризику, який загрожує обернутися великими неприємностями.

Білий кінь — символ шляхетності, а також почестей або багатства.

Кінь в яблуках — може означати різноманітну, насичену подіями життя.

Червоний або рудий кінь — знак нестримних, експансивних емоцій. Швидше за все, ви живете з натхнення, підкоряючись більше почуттям, ніж розуму.

Сріблястий кінь — говорить про вашу мрійливості і багатої фантазії.

Їхати на ньому — дуже хороший знак: ви маєте всі шанси досягти своєї мети, якою б фантастичною вона не здавалась.

Якщо вам наснився кінь-ваговоз або втомлений, загнаний кінь — такий сон підказує, що вашим благородством хтось безсоромно користується або ж ви самі надмірно вчинили тяжкими когось своїми проханнями або підганянь.

Сонник Хассе
Коней розбігаються — нещастя; що стають на диби — велика захист; володіти кіньми — благополуччя; їздити верхи — отримати значення; бачити як їх кують — досягти високого становища; вороних — печаль; білих — радість і щастя; пасуться — вільне від тривог положення; бачити здохлих — важко працювати заради шматка хліба; худих — зустріти численні перешкоди в житті; сідати на коня — отримати заступництво; добре осідланого коня — маєш або будеш мати хорошу дружину; бачити як запрягають — втратити кохану.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви скачете на прекрасній коні — ваше майбутнє принесе Вам тільки безхмарні дні та враження.

Але якщо в сні кінь раптово скидає вас — якісь незначні перешкоди виникнуть на Вашому шляху до наміченої мети.

Якщо за вами женеться вершник — сон передвіщає отримання довгоочікуваного звістки.

Якщо ви бачите себе верхи на білому коні — сон передвіщає щасливу розв’язку важливого для Вас події.

Чорні коні — сняться до втрати.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні коня або стадо коней — до виснажливим, утомливих любовним стосункам, які приведуть до сильної фізичної втоми і пересичення.

Гладити, чистити або мити кінь — ви відчуваєте потребу в тому, щоб ваш сексуальний партнер побачив у вас не тільки об’єкт бажань, а передусім людини.

Для молодої жінки подібне сновидіння — передвіщає зраду коханого.

Езотеричний сонник
Кінь — пастка. Хтось підозрює вас в непристойному вчинку, і мережі вже розставлені.

Бути верхи на коні — хтось готуватися вам мстити.

Дохла — є можливість піти від покарання і відплати, особливо якщо ви вважаєте їх несправедливі. Примітка: якщо в сні ви не впевнені, хто це, кінь чи кінь, то даний образ треба трактувати в контексті сну.

Сонник Цветкова
Кінь — доля, надія; біла — скарга, пристрій справ, весілля (для жінки); злазити з коня — втрата становища; сідати верхи — здійснення надій.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі