Кинджал. До чого сниться Кинджал

Кинджал, побачений у сні — вказує на загрожують вам ворогів.

Якщо ви вирвете кинджал з чиїхось рук — це означає, що ви будете здатні протидіяти впливу ваших противників і подолати нещастя.

Сонник закоханих
Якщо закоханим сниться кинджал — це означає, що суперник або суперниця спробують зруйнувати їхнє щастя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кинджал, який ви побачили у своєму сні з боку — вказує на приховану загрозу, здатну доставити вам чимало неприємностей. Такий сон підказує, що під маскою холодності або навіть байдужості може таїтися небезпечний ворог, а конфлікт здатний дозріти там, де ви його абсолютно не чекаєте. Вам необхідно поводитися гранично обережно й уважно: проаналізуйте ситуацію і придивіться до свого оточення, щоб вчасно помітити, звідки дме вітер.

Самому тримати в руках кинджал — знак того, що ви в будь-який момент можете зірватися, пішовши на загострення ситуації. Бережіться: сон підказує, що це може закінчитися важким конфліктом!

Сонник від А до Я
Бачити у сні кинджал — означає, що наяву вам загрожує небезпека. Носити кинджал при собі — передвіщає підозра в зраді.

Вдарити когось кинджалом — нанести своїм друзям збиток непродуманими діями. Заколоти кинджалом людину на смерть — отримаєте звістку, яке повалить вас в шок. Якщо уві сні на вас нападає хтось з кинджалом в руці — це означає, що незабаром вам доведеться проводити в останню путь похилого ветерана, чудового сусіда і просто душевного людини. Вирвати кинджал з рук нападника — означає, що ви будете здатні протистояти впливу більш грізних супротивників, ніж всі попередні.

Жіночий сонник
Кинджал, побачений у сні — символ загрози з боку ваших противників.

Якщо ви вирвали кинджал з чиїхось рук — ви будете здатні протидіяти вашим супротивникам і уникнете нещастя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі