Кисіль. До чого сниться Кисіль

Кисіль у сні — знак невизначеності, хиткість, безсилля. Такий сон може означати як хиткість вашого суспільного становища, так і невизначеність сімейних відносин або внутрішню апатію. У цьому випадку сон закликає вас зібратися з силами і потужним ривком направити свою енергію в конкретне русло. Будьте цілеспрямованість, рішучість, сміливіше — це допоможе вам стати щасливішими і знайти яскраву, повноцінне життя.

Іноді сон про киселі — є передвістям наступаючої хвороби. Таке сновидіння закликає прислухатися до свого організму, щоб якомога раніше виявити і вилікувати недугу.

Сонник від А до Я
Робити кисіль — до того, що незабаром ви, можливо, захворієте легкою формою застуди.

Пити гарячий кисіль — передвіщає приємні звістки з далеких місць, остиглий кисіль — загрожує серйозним захворюванням, яке почнеться з звичайної застуди, а закінчиться ускладненнями, що можуть призвести до інвалідності.

Червоний кисіль — передвіщає знайомство з чоловіком чарівною зовнішності і тонких манер. Білий кисіль — звістка про смерть людини, яку ви добре знали і любили. Купувати кисіль як брикетований напівфабрикат — НЕ доведете до кінця розпочату справу через брак часу і завантаженості іншою роботою.

Сонник XXI століття
Варити і пити кисіль уві сні — до багатства; пити гарячий кисіль — до приємних новин, побаченням; холодний кисіль — до застуди; кисіль з червоних ягід — пророкує зустріч з коханою людиною.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі