Кіт. До чого сниться Кіт

Бачити у сні, як кит наближається до судна — означає боротьбу, яка скоро охопить вашу душу. Ви будете кидатися між боргом і обов’язками, побоюючись в той же час втратити своє майно.

Якщо кит убитий — значить, ви зробите правильний вибір між правом і своїми прагненнями і досягнете успіхів, що приносять велике задоволення і задоволення.

Якщо ви бачите, як кит нападає на судно і перевертає його — то вас чекає вир нещасть і катастроф.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кіт в сновидінні — символ дуже великого для вас підприємства. Настільки великого, що, вирішивши за нього взятися, ви можете всерйоз засумніватися в своїй можливості довести його до кінця. Такий сон може підказувати, що складна справа, за яке ви взялися, недостатньо добре продумано, страждає від слабкої організації і, можливо, взагалі непід’ємно при ваших засобах і нинішньому розкладі сил. Так що кит закликає вас гарненько оцінити ситуацію і відповісти на головне питання: йти чи ні на штурм обраної мети? Зважений відповідь допоможе вберегти вас від розчарувань і фінансових втрат.

Сонник від А до Я
Бачити у сні кита — наяву зробите вигідне придбання. Полювати у сні на кита — будете запрошені на весілля чи день народження. Якщо кит у сні перевертає судно, на якому ви пливете — це передвіщає, що ваша душа буде метатися між двома улюбленими людьми, не знаючи, кому з них віддати своє серце.

Дохлий кіт не до добра — такий сон може принести лише хвороби і занепад фізичних, а ще більше моральних сил. Убити в сні кита — означає в реальному житті досягнення успіху завдяки вірному вибору між правом і своїми прагненнями.

Жіночий сонник
Бачити у сні наближається до судна кита — означає душевну боротьбу і метання. Вам доведеться вибирати між обов’язком і обов’язками, ризикуючи в той же час втратити своє майно.

Якщо кит нападає на судно і перевертає його — настає час нещасть і катастроф.

Якщо кит убитий — ви зробите правильний вибір у житті, досягнете блискучих успіхів і стану внутрішнього задоволення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі