Кладовищі. До чого сниться Кладовищі

Бачити у сні, що ви гуляєте по кладовищу (або церковному, двору) узимку — передвіщає вам довгу і запеклу боротьбу з бідністю; можливо. Ви будете жити далеко від рідного дому, в розлуці з друзями. Але якщо ви помічаєте якісь ознаки весни, то вас чекає приємна обстановка і насолода товариством друзів

Для закоханих бачити себе в сні на цвинтарі (або на церковному дворі) — означає, що вони ніколи не одружаться, але побачать своїх коханих під вінцем з іншими.

Бачити себе в сні на красивому і доглянутому кладовищі — означає, що ви отримаєте несподівані звістки про видужання когось, кого ви вже оплакали. Буде визнано ваше право на відняту у вас землю.

Бачити старе, запущене кладовище — означає, що ви доживете до часу, коли всі, кого ви любили, покинуть вас і ви залишитеся під опікою чужих.

Для молодих людей — бачити в сні, що вони бродять по мовчазних алеях мертвих, означає ніжне і любляче ставлення друзів. Але їх чекають також прикрощі та печаль, в яких друзі будуть безсилі допомогти.

Наречені, у сні, що їх весільна процесія перетинає цвинтар — позбудуться мужів в результаті нещасних випадків.

Для матері принести свіжі квіти на цвинтарі — означає довгий гарне здоров’я всієї родини.

Якщо молодій вдові сниться, що вона побувала на цвинтарі — значить, скоро вона змінить траурні одягу на шлюбні.

Якщо вона бачить себе сумною — її чекають нові турботи і жалю.

Старих людей, які бачать у сні цвинтар — скоро чекає остання подорож в край вічного спокою.

Видовище маленьких дітей, які збирають квіти і ловлять метеликів серед могил — обіцяє сприятливі зміни.

Тому, хто бачить цей сон — здоров’я дозволить ще довго насолоджуватися життям, і друзі не покинуть його в середині життєвого шляху.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви взимку ходите по кладовищу — це обіцяє вам самотність. Однак якщо ви помітите ознаки весни, це означає, що вас чекає зустріч з коханим.

Закохані, яким сниться, що вони знаходяться на кладовище — в реальному житті ніколи не одружаться.

Якщо вам сниться старе кладовище — це означає, що ваш чоловік, з яким ви прожили довгий час, відвернеться від вас і піде з вашого життя.

Якщо молодим людям сниться, що вони гуляють по кладовищу — це означає, що їхні друзі люблять їх. Однак такий сон обіцяє і печаль, яку друзі дозволити не можуть.

Якщо нареченій сниться, що вона одружується на кладовищі — це означає, що її чоловік загине в результаті нещасного випадку.

Якщо молодій вдові сниться кладовище — це віщує їй повторний шлюб.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кладовище у сні — символізує все те, що відноситься до вашого минулого і про що вам давно пора б забути.

Якщо кладовищі у вашому сні пов’язане з неприємними емоціями: страхом, сумом, пригніченістю — значить, щось з вашого минулого настійно нагадує про себе, заважаючи вам йти вперед. Це може бути вантаж спогадів про близьку людину, з яким ви давно розлучилися, докори сумління, підліткові комплекси, старі образи і так далі. Так чи інакше, сон говорить вам про те, що своє минуле необхідно «відпустити», не дозволяючи йому активно втручатися у ваше життя. Просто спокійніше ставитеся до того, що все одно не можна змінити, — і ваше життя стане набагато щасливішим.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви опинилися на кладовищі і сидите на лавці — це сприятливий знак, вам довірять відповідальна справа. Гуляти по кладовищу — стало бути, наяву ви це справа провалите. Якщо події у сні відбуваються взимку — ситуація посилиться від’їздом чоловіка, друга або коханого, який міг би допомогти слушною порадою або конкретною справою. Літній кладовищі — передвіщає повний успіх і торжество з цієї нагоди.

Старе кладовище — означає, що ваше засмучення буде передчасним і все обернеться на краще. Сучасне кладовище — означає невдячність дітей, які не допоможуть вам в старості, перекинувши турботи про вас на плечі абсолютно чужих людей.

Для молодої закоханої особи сон, в якому вона бачить себе на кладовищі разом зі своїм другом — означає щиру любов з його боку, але ваше вдаване байдужість призведе до того, що таке можливе і близьке щастя розтане, як дим. Бачити себе на кладовищі на самоті — передвіщає можливість вийти заміж і гіркий жаль про скоєне.

Якщо молода жінка готується вийти заміж, а уві сні бачить, що її весільна процесія йде серед могил — такий сон пророкує загибель її майбутнього чоловіка в результаті нещасного випадку. Якщо вона при цьому покладає на могили квіти — це означає довгі роки благополучного здравствованія обох подружжя.

Якщо хтось знайшов статус вдови недавно, а уві сні побував на могилі чоловіка — значить, наяву цієї персони належить вийти заміж вдруге.

Розмовляти в сні з чоловіком, лежачим в могилі — здоров’я, успіх у справах і довге життя чекають попереду її і її нового обранця. Якщо чоловік у своїй розмові висловлює невдоволення або засудження — її чекають нові турботи і жалю.

Для літніх людей бачити сон, пов’язаний з кладовищем — передвіщає тихий і спокійний відхід у інший світ, але не раніше ніж через термін, необхідний для завершення всіх намічених важливих справ.

Бачити на кладовищі свіжі могили — означає, що наяву чийсь безчесний вчинок заподіє вам важкі муки. Бачити на кладовищі розриті могили — передвіщає неприємності і хвороби. Заглядати в порожню могилу — до втрати близьких.

Якщо, прогулюючись у сні по кладовищу, ви знаходите могилу зі своїм прізвищем, ім’ям та по батькові — це знак загрожує вам небезпеки, поганих звісток, втрати друзів і втрати коханої людини.

Сон, в якому ви бачите на кладовищі веселих дітей — передвіщає сприятливі зміни і довге щасливе життя. Бачити на кладовищі величезні, що йдуть в небо надгробні пам’ятники — до поганих змін і нещасної любові.

Сонник XXI століття
Кладовище бачити — означає близьке побачення, чи небезпека для життя близького, або вказівка ​​на те, що треба покаятися в своїх гріхах і бути терплячим, або спрагу спокою.

Якщо хтось говорить на кладовище — це знак того, що ви дізнаєтеся людини, яка надасть вирішальний вплив на вашу долю.

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте на добре доглянутому кладовищі — такий сон обіцяє отримання несподіваної новини про одужання того, кого ви оплакували як померлого. Крім того, вам повернуть незаконно відібране у вас.

По кладовищу ходити — до благополуччя.

Читати уві сні написи на могилах — знак того, що ви можете придбати нових друзів.

Гуляти з ким-небудь по кладовищу серед могил і читати написи на плитах — означає піддатися випробуванням, розчаруватися в сімейному житті.

Якщо молодим людям сниться, що вони прогулюються по пустельних алеях кладовища — це означає, що друзі будуть ставитися до них з любов’ю і ніжністю, але їм доведеться зустрітися з сумом, від якої друзі не в силах будуть їх уберегти.

Якщо сниться, що дівчина йде повз кладовище і намагається його пройти — значить, до неї буде свататися наречений, але потім залишить її.

Сонник Цветкова
Бачити кладовище — довге життя; камені на могилах, читати написи — багато друзів; запущене — відчуження.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі