Клей. До чого сниться Клей

Клей уві сні — найчастіше символізує розрив відносин між людьми, а також нелегкі спроби їх виправити, прийшовши до компромісу. Такий сон може попереджати вас про назріваючу хворобливому конфлікті (швидше за все, з близькими або друзями) або служити радою до примирення з кимось.

Якщо сон про клей викликає у вас неприємні емоції — остерігайтеся нав’язливих людей, а також самі постарайтеся не проявляти нав’язливість, адже будь-яку проблему краще вирішувати без зайвого натиску. Спробуйте не тиснути на людину або ситуацію, проявіть делікатність і ви здивуєтеся тому, що багато чого вирішиться само собою, немов за помахом чарівної палички.

Сонник від А до Я
Бачити у сні клей — означає, що непомітно станете власником значної власності. Варити уві сні клей — передвіщає багато клопоти по господарству. Мазати клеєм — переконайтеся в нещирих почуттях свого шанувальника, якого більше цікавлять ваші гроші, а не почуття і переживання. Приклеїтися уві сні до чогось — наяву отримати вигідну роботу.

Сонник Деніз Лінн
Клей — може символізувати вашу здатність триматися … за своє слово, за свою справу. Тримайтеся, і ви зробите це!

«Розклеїти» — означає втратити зібраність, внутрішню рівновагу. Чи не розклеювали, тримайтеся наміченого шляху. Запевніть себе: «Я ніколи не залишу своєї мети».

Сонник Морозової
Варити клей — до клопотів; бачити клей, прікреівать щось — зневіритися в любові дорогого для Вас людини (його інтерес до Вас мав виключно матеріальну підоснову).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі