Клевер. До чого сниться Клевер

Квітучий конюшина у вашому сновидінні — це передчуття хай не дуже великий, але надійної прибутку. Найближчим часом ваші справи і самопочуття обіцяють порадувати вас.

Засохлий конюшина — навпаки, попереджає про безплідність зусиль і закликає вас ще раз прорахувати і, можливо, переглянути плани на майбутнє.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите конюшина — передвіщає славу, багатство і життєвий успіх. Квітка конюшини — означає приємне майбутнє, райдужні перспективи, листок — щастя у всьому.

Якщо ви в своєму сновидінні гуляєте по Конюшиновий полю — наяву це обіцяє вам виконання бажань і радості від дітей, а для молодих — здорове потомство.

Бачити у сні, як косять конюшину — означає, що незабаром вам доведеться пошкодувати про згаяний шанс зробити кар’єру. Спати на конюшині — наяву розчаруватися в коханні.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви побачили себе серед квітучого конюшини — всі Ваші починання закінчаться успішно і забезпечать Вам процвітання. Щастя і радість будуть супроводжувати Вам в любові і сімейного життя. Ваш будинок буде повною чашею, а дружина стане прекрасною матір’ю Вашим дітям і відмінною господинею ».

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі