Кліщ. До чого сниться Кліщ

Якщо вам сниться, що по вашому тілу повзають кліщі — це знак тяжких обставин і слабкого здоров’я. Можливо, вам доведеться чергувати біля ліжка хворого.

Якщо ви роздушіть на собі кліща — значить, вас буде терзати віроломство ворогів.

Якщо ви побачите у сні великих кліщів на стовбурі дерева — значить, ваші вороги будь-якими способами будуть прагнути заволодіти вашою власністю.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви розчавили кліща — наяву ви зіткнетеся з зрадою і віроломством коханої людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кліщ, побачений у сні — означає, що ваше здоров’я або фінанси непомітно розтринькуються даремно, причому ви можете довгий час навіть не підозрювати про те, що десь у вас існує «пролом» і прикра збиткова «витік». На ділі це може означати ваш недогляд у фінансових справах, що веде до втрати коштів.
Іноді такі сни вказують на якесь приховане захворювання, яке поки що не виявило себе, але вже підточує ваші сили. У кожному разі, побачивши уві сні кліща, вам слід звернути увагу на здоров’я і стан своїх фінансів — це може вберегти вас від непотрібних втрат і неприємностей.

Зняти з себе кліща — означає, що у вас є всі можливості виявити причину проблем і поправити становище. Для хворого такий сон — знаменує вірний курс на одужання.

Сонник від А до Я
Бачити у сні кліщів — передвістя хвороб.

Знаходити кліщів у себе в волоссі або на тілі — знак несприятливих обставин, нездужання, слабкості або головного болю.

Витягати кліщів у тварин — наяву доведеться чергувати біля ліжка хворого.

Тиснути уві сні кліщів — означає, що ваші вороги закам’яніють проти вас.

Великі, напилися крові кліщі — віщують нелегку боротьбу з метою відстояти свою власність від чужих посягань.

Жіночий сонник
Кліщі, що плазують по вашому тілу уві сні — знак лих і слабке здоров’я. Можливо, вам доведеться доглядати за хворою людиною.

Розчавити на собі кліща — до віроломства оточуючих.

Великі кліщі на стовбурі дерева — віщують поява ворогів, які будь-якими способами будуть прагнути заволодіти вашою власністю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі