Клітка. До чого сниться Клітка

Якщо уві сні ви бачите клітку, повну птахів — то будете щасливим власником неймовірного багатства і безлічі чарівних діточок.

Бачити тільки одну птаха в клітці — означає, що вас чекає бажана і вигідна одруження (або заміжжя).

Порожня клітка, без птахів — означає втрату члена родини (можливо таємне втеча з коханим).

Бачити диких тварин у клітці — означає вашу перемогу над ворогами і невдачами.

Якщо ви бачите себе в клітці разом з ними — це віщує лиха, нещасні випадки, аварії під час подорожей.

Сонник закоханих
Клітка, повна птахів — обіцяє багатий шлюб, щасливу сім’ю і багато дітей.

Якщо в клітці один птах — значить, ви укладете шлюб за розрахунком.

Порожня клітка — сниться до втрати коханого, хоча такий сон може означати і втеча з ним з рідного дому.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Клітка уві сні — символ стримуваних емоцій і почуттів, які тим сильніше рвуться назовні, чим сильніше ви намагаєтеся їх придушити. Такий сон нагадує про те, на що здатний пар, якщо не давати йому виходу, і радить не заганяти почуття вглиб.

Якщо ви бачите зламану або відкриту клітку, відчуваючи при цьому радість — значить, вам набридло приховувати свої почуття, і ви готові відпустити їх на волю, неабияк полегшивши собі життя.

Клітка з дикими звірами — означає, що ваші негативні емоції досягли «точки кипіння», в »будь-який момент погрожуючи вирватися назовні. Після такого сну вам необхідно знайти безпечний спосіб як-небудь зняти нервову напругу, в іншому випадку справа може обернутися серйозними конфліктами з оточуючими.

Сонник від А до Я
Бачити у сні порожню клітину — передвіщає, що весь свій вільний час вам доведеться присвятити накопичилася домашнім справам. Клітки з птахами — знак того, що ви станете щасливою власницею великого виграшу. Хто сидить в клітці чиж — повага оточуючих, соловей — можете втратити свободу, жайворонок — без особливих зусиль, як би само собою досягнете любові, пошани і стану.

Якщо уві сні ви чистите пташину клітку — наяву позбудетеся від тривог. Відкривати клітку, випускаючи птицю на волю — наяву знайдете вірних і відданих друзів. Зламана клітина — до боргів, безгрошів’я і нужді.

Якщо птах у клітці співає — вас очікує бажане і вигідне заміжжя, якщо мовчить — це поганий знак, можете втратити когось з близьких родичів.

Бачити в клітці диких тварин — передвістя вашого торжества над осоромленими недругами. Бачити себе в одній клітці з кровожерливими хижаками — передвістя нещасливих подій, хвороби, травм і каліцтв. Якщо уві сні вам вдасться вискочити з клітки — небезпека, що загрожує вам в реальному житті, пройде стороною. Бачити в клітці мирно сплячого лева — означає, що ваш успіх залежатиме від здатності нейтралізувати своїх супротивників.

Сонник Деніз Лінн
Коли хто-небудь перебуває в клітці — у нього завжди виникає відчуття, що він там замкнений. Пам’ятайте, з будь-якої ситуації є вихід. Перегляньте свої можливості, погляньте на них під різними кутами. Чи не застрявайте на своєму шляху. Звільнитеся від шор. Ви вільні!

Клітина — може також символізувати скутість від страху. Дослідіть свої страхи. Визначте, які мають підстави, а які слід відкинути.

Сонник XXI століття
Бути уві сні в клітці — до далекої поїздки.

З птахом — до зустрічі з хорошим другом, до прибутку; з хижою твариною — означає, що, можливо, у вас є ворог, який поки не може вам шкодити.

Пташенята в клітці — до щасливого кохання; порожня клітка — сниться до зради, розлуки.

Якщо сниться, що хтось відкриває клітку — такий сон попереджає про викрадення коханої, появі коханця.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі