Клоп. До чого сниться Клоп

Клопи побачені уві сні — віщують тривалу хворобу або інше нещастя.

Якщо ви їх бачите у величезних кількостях — можна очікувати фатальних подій.

Бачити клопів, що здаються дохлими — віщують нещастя, викликане хворобою.

Тиснути клопів і бачити, що замість крові з них з’являється вода — означає тривожну, але не фатальну хворобу або нещасний випадок.

Бачити клопів, що повзуть вгору по білій стіні — означає, що серйозна хвороба вразить вас, але боязнь фатального результату буде марною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Як і кліщ, образ клопа уві сні — свідчить про видаткових даремно, крапля за краплею, життєвих силах, а також про можливі збитки, які непомітно заподіюються вам іншими людьми.

Однак сон з клопом — може натякати ще й на те, що джерелом такої шкоди є хтось з найближчого до вас оточення. Можливо навіть, це хтось із друзів або родичів, так що будьте уважні і не занадто довірливі.

Сонник від А до Я
Сон, де ви бачите повзаючих в безлічі клопів — передвіщає клопоти, хвороби та інші напасті. Тиснути уві сні клопів — передвіщає суперечки і розбіжності з родичами. Бути досвідченої клопами — наяву отримати багате стан.

Позбавлятися від клопів, проводячи дезінфекцію квартири — означає, що вам запропонують подумати про перехід на іншу, більш високооплачувану, але менш престижну роботу. Дохлі клопи — віщують нещасний випадок.

Перетворитися уві сні в клопа — загроза душевного розладу. Падаючі на вас зі стелі клопи — означають благополучний результат серйозного захворювання.

Англійська сонник
Якщо Вам сняться клопи — значить, Вас підстерігає хвороба чи вороги обступають Вас щільним кільцем. Юнака такий сон — попереджає про те, що хтось намагається збити його з вірного шляху. Дівчину — про те, що суперниці не зупиняться ні перед чим, щоб погубити її добре ім’я. Купцям і крамарям після такого сну — треба придивитися до своїх прикажчикам — дехто з них потайки шкодить справі і обкрадає хазяїна.

Сонник закоханих
Снов про клопа — краще не бачити, тому що вони, як, власне, і в житті, не обіцяють нічого хорошого, ви дізнаєтеся, що ваш нинішній шанувальник — лукавих людей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі