Клоун. До чого сниться Клоун

Бачити у сні клоуна, який передражнює вас — означає, що ви знайдете важку роботу, яка дасть вам можливість отримати обіцяну прибуток і здійснити свої плани.

Якщо ви бачите себе в ролі клоуна — вас чекають нещастя.

Бути одягненим в костюм клоуна — означає глибока помилка або наміри супротивників на ваш стан і авторитет. Можливо, що інтригуючі жінки будуть заманювати вас в гріховні пастки.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви одягнені в костюм клоуна — стережіться інтриг. Ймовірно, жінки стануть причиною розпаду вашої родини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сон, в якому ви бачите клоуна — говорить про порожньому підприємстві або безплідною затії. По суті, якісь ваші справи можуть виявитися мильними бульбашками. Про те, до якої саме області відноситься таке попередження, нерідко можна судити по супутнім образам сну. Найчастіше такий сон підказує, що ви можете отримати якесь ділову пропозицію чи пораду, через що ризикуєте опинитися в преглупом положенні. Дивитися на клоуна разом зі своєю родиною — знак безглуздих ситуацій у вашому домі.

Самому бути клоуном — означає, що ваші справи скоро можуть піти шкереберть. Вам не заважає ще раз обдумати і зважити свої плани, щоб не давати ворогам приводу для насмішок.

Сонник для всієї родини
Якщо клоун у вашому сні передражнює вас і кривляється — значить ви зможете знайти роботу, яка дозволить вам добитися бажаного, але для досягнення своїх цілей вам доведеться неабияк потрудитися.

Якщо ви самі клоун уві сні — то вас чекають неприємності; можливо, ви зрозумієте, що помилялися в близькій людині.

Сонник від А до Я
Бачити у сні клоуна — значить в реальному житті потрапити в дурне становище і бути осміяної. Розмовляти з клоуном — до невдалої операції і втраченим грошам. Сумний клоун — передвіщає синці та гулі, веселий — важку роботу, яка відкриє можливість добре заробити, але підірве здоров’я.

Бачити себе в одязі клоуна — помилитися в розрахунках і потерпіти збитки. Виступати клоуном на цирковому манежі — до нещасть і переживань в сім’ї. Шити уві сні клоунський костюм для своєї дитини до новорічного маскараду — проявіть щирість у відношенні малознайомих людей.

Сонник XXI століття
Бачити у сні кривляється в балагані паяца — знак, що ви будете мати грубе насолоду, що не робить честі ні розуму, ні серцю.

Якщо уві сні ви побачите клоуна з тваринами — це означає, що незабаром ви відчуєте почуття розчарування у всьому.

Якщо бачите, що клоуна в клоунаді вбивають — значить, ви відчайдушно тримайтеся за решту ілюзії.

Бачити у сні, як клоун смішно плаче — означає відчувати, що ви не вмієте поводитися природно.

Якщо вам наснився одинокий клоун (без глядачів) — доводиться усвідомлювати, що вас не зрозуміли.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні виступ клоуна — до неусвідомленого прагненню до яскравим, незвичайним відчуттям, яке може привести до необдуманого вчинку, наприклад зраді коханій людині.

Бачити самого себе в клоунському костюмі і гримі — будьте уважні та обережні. Ваш партнер підозрює вас у нещирості і навряд чи обмежиться простим з’ясуванням стосунків.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі