Клубок. До чого сниться Клубок

Клубок, побачений у сні — символізує монотонний, виснажливий працю і невирішені проблеми. Найчастіше такий сон підказує, що ви заплуталися в якійсь ситуації.

Розмотувати клубок — намагатися впоратися з проблемами, які вимагають довгого рішення.

Якщо уві сні виникають заминки або труднощі з розмотуванням клубка — це говорить про те, що ваші спроби вирішити якусь складну задачу, швидше за все, пропадуть даремно. Можливо, вам краще розрубати «гордіїв вузол», ніж витрачати час даремно?

Сонник від А до Я
Сон, де ви бачите клубок вовняних ниток — це знак непродуктивної праці. Брати клубок в руки — передвіщає заплутана справа, з яким зіткнетеся наяву. Якщо уві сні кішка, граючи з клубком, заплутала всі нитки — наяву теж зіткнетеся з головоломної ситуацією, але вже в особистому житті і в любовних відносинах.

Закотився кудись клубок, який ви не можете знайти — вказує на складність і неясність завдання, яка незабаром власні очі встане перед вами. Намотувати нитки на клубок — до щасливого подорожі, розпускати — до транспортної пригоди.

Сонник XXI століття
Побачений у сні клубок ниток або пряжі — символ заплутаності ваших справ як на роботі, так і вдома.

Якщо ви старанно змотують в клубок нитки — значить, вам необхідно проявити максимум обережності в спілкуванні з людьми, від яких ви залежите.

Хорошим вважається сон, в якому ви бачите дуже багато різнокольорових клубків — він обіцяє вам успіхи в справах і поліпшення матеріального становища.

Езотеричний сонник
Клубок бачити — дорога далека, але «під заступництвом».

Мотати — шлях прокладати. Не обов’язково в прямому сенсі. Вашій справі першопрохідника будуть протегувати світлі сили.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі