Клямка. До чого сниться Клямка

Закривати двері на клямку — незабаром станеться якась подія, в результаті якого ви захочете припинити які б то не було відносини зі своїм партнером по сексу.

Якщо уві сні ви, навпаки, відкривали клямку — значить, незабаром ваш комплекс, що отруює сексуальне життя, нарешті зникне. Відбудеться це після того, як ви переконаєтеся в безпідставності своїх сумнівів і побоювань.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам приснилася клямка — в реальному житті комусь терміново знадобиться Ваша допомога, яку Ви не захочете надати.

Бачити зламану клямку — передвіщає розбіжності з близьким другом. Також подібний сон може пророкувати хвороба.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви закриваєте клямку — це означає, що ви проігноруєте чиюсь настійне прохання про допомогу.

Побачити зламану клямку — до розбіжностей з найкращим другом. Також цей сон може передвіщати насувається хвороба.

Сонник Білого мага
Закривати уві сні що-небудь на клямку — в реальному житті вам не чужа ця звичка. Інакше кажучи, ви дуже намагаєтеся не допускати нікого у своє життя. Ви — одинак ​​по натурі, і ваше становище анітрохи не обтяжує. Так вам здається набагато безпечніше. Вам, звичайно, видніше, але чи не позначиться негативно самотність на вашій психіці?

Відкривати щось замкнене на клямку — сон свідчить, що ви до всього намагаєтеся докопатися самі і ніколи не чекаєте від оточуючих допомоги або підтримки.

Прибивати клямку — ви вперто намагаєтеся приховати від оточуючих своє справжнє обличчя. Навіщо це потрібно, відомо тільки вам. Але ймовірно, причина такої поведінки криється в тому, що вам є чого соромитися.

Сонник закоханих
Якщо вам приснилося, що ви замкнули двері на клямку — це говорить про те, що в недалекому майбутньому трапиться щось таке, що призведе до розриву відносин з партнером.

Відкривати клямку — до розкутості та усунення всіх сумнівів. Ви позбудетеся від комплексів з приводу вашої сексуального життя.

Езотеричний сонник
Клямка — вам треба вжити заходів проти злодіїв і домушників, особливо якщо в сні ви бачили подібних зловмисників.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі