Ключ. До чого сниться Ключ

Бачити у сні ключі — означає непередбачені зміни.

Якщо уві сні ви загубили ключі — неприємні події наяву засмутив вас.

Знайти ключі — знак того, що вас чекає сімейний мир і пожвавлення в справах.

Зіпсовані ключі — віщують розлуку, причиною якої стане смерть або ревнощі.

Якщо молода жінка в сні втратила застібку з ювелірної прикраси — це обіцяє їй сварку з коханою людиною і занепокоєння через це.

Якщо вона побачить не замкнені на ключ двері — вона заведе нового покірного шанувальника.

Якщо вона бачить у сні, що закриває двері на ключ — вона вийде заміж, а якщо бачить, що втратила ключ, то можливо, що вона зашкодить своїй репутації своєю нездатністю мислити і діяти розсудливо.

Сонник закоханих
Знайти уві сні ключ — передвіщає сімейне щастя і гармонію у відносинах з коханим.

Зіпсовані ключі — знак розлуки через ревнощі або смерті коханої людини.

Якщо жінці сниться двері, не замкнена на ключ — це означає, що вона зустріне нового шанувальника.

Закривати уві сні двері на ключ — віщує весілля.

Втрата ключа — обіцяє зіпсовану репутацію.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Тримати або бачити уві сні ключі — означає, що ви близькі до вирішення якогось складного питання. Такий сон закликає вас зібратися з силами і повірити в швидкий успіх: потрібне рішення вам по плечу, і воно вже зовсім близько.

Втратити ключі уві сні — зазвичай є знаком того, що ви прийняли або ось-ось готові прийняти невірне рішення, і якісь з ваших планів можуть зірватися. Можливо, вам варто ще раз продумати свої справи і зважити все до дрібниць, а головне — бути обережнішими у вирішенні поточних питань.

Отримати уві сні ключ від кого-небудь — це явний натяк на те, що вам слід прислухатися до слушних порад. Схоже, чиясь підказка може забезпечити вам успіх.

Сонник від А до Я
Пити в сні студену воду з ключа — передвіщає застуду. Впустити щось в ключ — забудете про щось важливе, через що доведеться переробляти значний шматок уже зробленої роботи. Вмиватися джерельною водою — наяву будете мати міцне здоров’я. Кип’ятити джерельну воду — знайдете успіх у чоловіків.

Якщо вам сняться ключі — значить, наяву вас підстерігають несподівані перешкоди. Втратити уві сні ключі — передвіщає склоки в будинку і неприємності на роботі. Знайти ключі — уникнути клопотів, досягти згоди в будинку і поправити справи.

Закривати на ключ двері — до заміжжя для молодої особи, відкривати — бути запідозрений у чомусь поганому.

Впустити зв’язку ключів — означає, що можете пошкодити свою репутацію, нехтуючи службовими обов’язками і поступаючи часом безрозсудно і нелогічно. Нанизувати ключі на кільце — наяву вас чекає виграш. Зв’язка ключів з брелоком — означає, що незабаром зробите вчинок, який дуже порадує ваших рідних. Стирчить з дверей ключ — говорить про те, що наяву заведете собі нового шанувальника. Зламати уві сні ключ, намагаючись відкрити зловісний замок — передвістя розлуки, причиною чого може стати ревнощі або охолодження в любові. Зламаний замок-блискавка — пророкує сварку з коханою людиною і глибокі переживання.

Сонник XXI століття
Знайти ключ у сні — передвістя сімейних радостей, поліпшення справ; шукати ключ до нехтування службовими обов’язками; ключі втратити — до подразнення, суперечці, пліткам, невпевненості в собі, почуттю власної неповноцінності; багато ключів бачити — хороший знак, особливо для сімейного людини; збирати ключі — на щастя; тримати їх в руках — до можливих змін у житті; золотий ключ мати — до дружби з впливовою особою.

Англійська сонник
Якщо Ви у сні втратили ключ — це до розчарувань і невдоволення; якщо ж комусь передаєте свій ключ — до шлюбу.

Знайти або отримати ключ — до народження дитини.

Побачити в сні кілька ключів — до багатства, яке Ви знайдете в результаті процвітаючою торговельної діяльності.

Езотеричний сонник
Бачити ключ — відкриєте щось для себе, знайдете щось нове.

Повертати, користуватися — почнете нову справу і воно буде добре розвиватися.

Золотий, дорогоцінний — дуже велика удача, можливо на громадській ниві.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі