Книга. До чого сниться Книга

Для автора бачити в сні, що його твори йдуть в друк — сон-попередження: у нього буде багато неприємностей на шляху його книг до читача.

Бачити у сні, що ви витрачаєте багато зусиль і часу на виявлення прихованого змісту текстів учених авторів — є знаком почестей і нагород, зароблених вами довгим працею.

Бачити дітей за книгами — говорить про майбутнє злагоді і гарну поведінку молоді.

Бачити у сні старовинні книги — попередження остерігатися зла в будь-якій формі.

Сонник Ванги
Книга — в сновидінні цей символ означає мудрість, знання, передбачення. Перед вами величезні полки, заставлені книгами, їх дуже багато, і ви ніяк не можете вибрати собі відповідну. Цей сон означає, що в реальному житті вам важко у виборі свого життєвого шляху.

У сні ви тримаєте в руках книгу і читаєте написи на незнайомому вам мовою — наяву ви відкриєте в собі приховані до цього часу здібності.

Бачити у сні книгу з розірваними сторінками — знак того, що ви приймете необачне рішення, яке зруйнує всі ваші плани.

Сон, в якому ви отримуєте в подарунок книгу — є символом вашої мудрості і далекоглядності. Можливо, ви самі не здогадуєтеся про існування такого дару.

Побачити у себе в руках старовинну магічну книгу — знак гріховності і падіння. У реальному житті ваші вчинки продиктовані егоїзмом.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви читаєте книги — це обіцяє вам повагу близької людини, але старовинні книги віщують зло, що виходить від коханого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чи не художня книга в сновидінні — знак того, що ви, безсумнівно, можете прийти до успіху, але вам слід ретельно продумувати свої справи. Можливо, наяву в якійсь справі вам бракує потрібної інформації або ви потребуєте слушні поради.

Якщо в книзі ви бачите літери, але не можете прочитати ні слова — сон підказує, що в реальності ви занадто вузько дивіться на речі. Спробуйте подивитися на ситуацію в цілому, інакше ви ризикуєте заплутатися в дрібницях і наробити безліч прикрих помилок.

Образ брудною, порваній книги — зазвичай свідчить про те, що наяву ви знехтували таким собі цінною порадою або важливою інформацією.

Читати або бачити уві сні художню літературу — означає передчуття швидких змін у вашому житті. Готуйтеся до несподіванок — можливо, доля приготувала вам цікавий сюрприз.

Книга, яку вам страшно чи неприємно читати — це заклик глибше заглянути в себе і переглянути своє життя, як би це не було складно. Підспудно ви тяготи тим, що зробили в минулому важкі помилки, і сон спонукає вас як-небудь виправити цю ситуацію. В іншому випадку нові помилки забезпечать вам нові біди.

Сонник від А до Я
Бачити у сні книги — передвіщає приємне проведення часу, матеріальний достаток, шану і повагу. Читати книги — знак захисту і мудрості. Якщо уві сні ви читаєте книги іноземними мовами — наяву вас чекають визнання і нагороди, якими відзначать ваш благородний труд.

Читати уві сні старовинні фоліанти — попередження остерігатися зла в будь-якій формі. Читати любовні романи — отримати помилкове розраду. Катехізис — передвіщає знайомство з побожними людьми. Вивчати уві сні граматику за підручником — наяву зробите мудрий вибір, свідомо пішовши на великі труднощі.

Мати уві сні справу зі словником — означає, що наяву швидко виконайте доручену справу. Шукати в словнику якесь слово — в управлінні справами ви будете залежати від думки сторонніх, але тільки на перших порах; швидко освоївши систему, ви зробите крок вперед, удосконаливши її.

Читати уві сні якийсь альманах — передвіщає велику небезпеку, особливо якщо ваш спосіб життя передбачає часті поїздки в інші міста. Книга у вигляді невеликої брошури — говорить про те, що ваша поведінка межує з легковажністю. Адресна книга або телефонний довідник — обіцяє збільшення в сімействі. Торгова або бухгалтерська книга — передвістя вічних боржників. Книга у твердій палітурці — до зростання вашого добробуту, в м’якій обкладинці — понесете збитки, пошарпані або розірвана книга — не вмієте цінувати те, що маєте, через що вічно чимось незадоволені.

Купувати у сні книги — означає, що наяву отримаєте допомогу. Бачити себе в книгарні — свідчить про ваших літературних устремліннях, начитаності і добрий смак. Якщо уві сні ви риється в книжковій шафі в пошуках необхідного вам томи — значить, наяву успішно застосовуєте свої знання та ерудицію на практиці. Бачити порожній книжкова шафа — передвістя розлади унаслідок браку грошей на найбільш нагальні потреби і відсутність роботи, яка може дати достатні кошти для існування.

Брати книги в бібліотеці — означає невгамовну тягу до всього нового і самовдосконалення, завдяки чому ви досягнете великих життєвих успіхів. Здавати книги в бібліотеку — наяву заведете знайомство з освіченими і ерудованими людьми. Сидіти в читальному залі, обклавшись горою книг — такий сон передвіщає напружену розумову роботу, через яку загрожує розумовий розлад.

Читати уві сні Біблію — означає, що вам випаде можливість насолодитися спокійним відпочинком далеко від сім’ї і домашніх турбот. Робити позначки на полях Біблії — до неприємностей через те, що ви не погодитеся поступити проти своїх переконань. Бачити у сні дітей, що вивчають Біблію — говорить про взаєморозуміння між вами і вашими дітьми на грунті спільних поглядів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі