Кнут. До чого сниться Кнут

Кнут уві сні — завжди символізує примус і хворобливу необхідність.

Бачити у сні батіг або отримати удар батогом — означає, що ви будете змушені підкоритися певним обставинам. Як правило, такі сни попереджають про те, що зволікання в якій-небудь справі може призвести до вкрай неприємних наслідків.

Якщо у своєму сновидінні ви стібають батогом худобу — то це зазвичай є ознакою важких помилок, які можуть призвести до фінансових втрат.

Стягують батогом людини уві сні — це передчуття невдач. Схоже, ви погано організували свої справи і схиляєтеся до того, щоб знайти винних у наближенні провалі. На жаль, це вам не допоможе. Набагато краще, якщо замість пошуку винних ви визнаєте свої власні організаційні помилки, по можливості постаравшись виправити їх.

Сонник від А до Я
Бачити у сні батіг чи бич — передвіщає, що наяву знайдете втіху в улюбленому занятті і тим самим відпочинете від головоломних справ.

Клацати уві сні батогом — зайва довірливість надасть вам погану послугу, бо так ви наживете собі ворогів.

Бити когось батогом — до сварок, чвар і образам. Якщо уві сні батогом б’ють вас — це означає, що незабаром хтось стане домагатися вас наполегливо і невідступно. Чути удари батога — фінансові проблеми вирішаться самі собою.

Сонник XXI століття
Побачити в сні батіг — означає, що через чиєїсь недолугості і недбайливості у вас можуть виникнути великі неприємності.

Отримати уві сні удар батогом — до майбутньої образі або жаль, самому бити батогом — до вирішення серйозних проблем або просуванню по службі.

Сонник закоханих
Якщо вам приснилося, що вас вдарили батогом — то незабаром чекайте нову суперницю, яка спробує відбити у вас вашого коханого.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі