Коліна. До чого сняться Коліна

Побачити когось, хто сидів на колінах — означає приємну безпеку від небажаних зустрічей.

Якщо молода дівчина бачить у сні, що вона тримає когось на колінах — вона піддасться різкому засудженню.

Якщо вона побачить на своїх колінах змію — це загрожує їй приниженням, яке заподіють їй вороги; якщо ж вона побачить на колінах кота — їй загрожує небезпека бути звабленої.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що хтось сидить у неї на колінах — це обіцяє їй осуд з боку коханого.

Змія, що лежить на колінах у жінки — передвіщає приниження з боку недоброзичливців.

Якщо ж їй сниться, що вона тримає на колінах кота — це означає, що її спокусить безчесна людина.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Коліно уві сні — символізує стійкість.

Якщо вам приснилося поранене, забите коліно — незалежно від того, ваше воно чи чиєсь — сон попереджає вас про можливі невдачі. Схоже, справа, в якій ви зацікавлені, загрожує закінчитися провалом. Сон радить вам бути уважнішими і не йти на непотрібний ризик.

Бачити, як хтось стоїть на колінах, або самому стати на коліна — знак того, що ви зможете досягти стійкості положення, прийнявши обставини такими, які вони є. Змирившись, ви знайдете бажану стабільність.

Сидіти у когось на колінах — означає, що у вашому оточенні є людина, довірившись якому, ви можете знайти упевненість у своєму майбутньому. Для незаміжньої жінки такий сон може вказувати на щасливе заміжжя, в якому вона буде відчувати себе «як за кам’яною стіною».

Тримати когось у себе на колінах — символізує вашу турботу про когось.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви милуєтеся своїми колінами — ви не будете нудьгувати без уваги чоловіків, хоча це увагу так і залишиться просто увагою.

Сон, в якому ви перебуваєте у когось на колінах — передвіщає вам підтримку впливових людей.

Якщо ж, навпаки, ви тримаєте когось на колінах — будьте готові до критичного ставлення оточуючих.

Сонник Хассе
Коліно пошкоджене — погіршуються відносини; рухатися на колінах — очікує тебе приниження; приємне на вид — здоров’я, обдумані інтереси; жіноче — любовні ласки.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви опустилися на коліна перед кимось — значить, наяву вам має бути зустріч з цією людиною, в ході якої вам доведеться про щось його попросити.

Повзати на колінах, збираючи щось на землі або на підлозі — означає вашу розгубленість у важкій ситуації і необхідність звернутися за допомогою до друзів.

Сидіти у когось на колінах — передвіщає, що вас запросять у гості до родичів, яких ви не хотіли б бачити. Садити на коліна дітей — вас чекають радісні події в сім’ї.

Побачити на своїх колінах гадюку — наяву розкриєте спрямований проти вас змову. Якщо уві сні до вас на коліна застрибнув кіт — вам загрожує небезпека бути звабленої, якщо миша — ви закрутите голову чоловікові, який вам небайдужий.

Сонник XXI століття
У сні на колінах стояти — до неприємностей.

Поранити коліно — до перешкод у професійній діяльності; нарости на колінах — до даремним турботам.

Жінці сидіти на колінах чоловіка — до благополуччя.

Тримати на колінах чоловіка — означає, що ви можете залишитися без допомоги.

Чоловікові тримати на колінах дівчину, молоду жінку — до успіху в справах.

Якщо вам сниться, що ви сидите в когось на колінах — такий сон означає комфортну безпеку від дратівливих вас справ.

Якщо вам приснилося, що ваші коліна занадто великі — це означає невдачу в справах, якщо ж вони жорсткі і хворобливі — вас чекають неприємності.

Якщо жінка бачить уві сні свої коліна стрункими і гладкими — такий сон обіцяє їй безліч шанувальників, але жоден з них не запропонує їй руку і серце.

Якщо молодій жінці сниться, що вона тримає когось на колінах — її чекає нечесна критика.

Якщо жінка бачить у себе на колінах змію — значить, в реальному житті вона буде принижена ворогами, якщо ж на колінах у неї знаходиться кіт — її може спокусити ворог.

Сонник Цветкова
Коліна (голі для дівиці) — багато залицяльників, а женихів немає; для чоловіка коліна — сімейні справи, або любовні, якщо коліна голі; впасти на коліна — неприємності в особистому, в сім’ї. Кіт на колінах — передвіщає спокуса і падіння.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі