Колишній. До чого сниться Колишній

Бачити у сні людей або предмети, до яких підходить визначення «колишній», означає, що далеко не все пройшло безслідно. Якщо у сні Ви бачите свого колишнього коханого, то у Вашому серці ще залишилося місце для нього. Якщо ж у Вашому сні Ви разом, як ні в чому не бувало, то в реальному житті у Вас нарешті пройшла біль розставання. Якщо Вам приснилося, що Ви зустрічаєте своїх колишніх однокласників, однокурсників, колег і так далі, то в найближчому майбутньому Ви отримаєте звістку від Вашого друга, який зараз перебуває далеко.

Сонник Фрейда
Сон, в якому дівчина, жінка бачила свого колишнього хлопця або колишнього чоловіка, говорить про те, що вона може посваритися зі своїм нинішнім коханим. Це відбудеться через те, що вона буде не тільки подумки порівнювати гідності своїх кавалерів, але й необачно поділиться своїми висновками з теперішнім супутником життя. Йому будуть вкрай неприємні подібні екскурси в минуле своєї коханої, навіть якщо порівняння виявиться і в його користь. Ще однією можливою причиною охолодження відносин може стати таємна туга жінки за минулим, в якій вона боїться зізнатися навіть сама собі.

Англійська сонник
Після сну про колишнього нареченого або чоловіка вам треба побоюватися чаклунів. Особливо це потрібно зробити, якщо снилося, що колишній коханий знову запалав до вас пристрастю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі