Колодязь. До чого сниться Колодязь

Бачити у сні, що ви користуєтеся колодязем — передвіщає, що ви не витримаєте несприятливої ​​обстановки, що виникла через вашого зловживання своєю силою. Ви дозволите чужим інтересам впливати на вашу поведінку.

Впасти в колодязь — означає приголомшуюче відчай, який опанує вами.

Для спустився в колодязь самостійно — це обіцянка, що плани ворогів будуть перекреслені вашими власними.

Побачити порожній колодязь — означає, що ви будете обкрадений долею, якщо надасте довіру стороннім людям.

Побачити, що з колодязя качають воду — означає нові можливості поліпшити ваші перспективи.

Побачити артезіанський колодязь — передвістя того, що ваші блискучі можливості відкриють вам доступ в царство знань і задоволень.

Діставати воду з колодязя — передвіщає задоволення пристрасних бажань.

Якщо вода нечиста — чекайте неприємностей.

Сонник закоханих
Бачити у сні, що ви здобуваєте воду з колодязя — означає, що ви будете домагатися того, чого пристрасно бажаєте.

Падіння уві сні в колодязь — обіцяє зрада коханого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Колодязь з чистою водою — дуже сприятливий сон, що говорить про те, що у вас є внутрішні резерви, які допоможуть впоратися з будь-якою ситуацією. Це символ ваших сил і здібностей, про які ви можете навіть не підозрювати, але які завжди допоможуть у потрібну хвилину. Такий сон може означати швидке одужання для хворого або обіцяти вирішення складних проблем.

Якщо ж ви заплуталися в ситуації, сон про колодязь — закликає вас не боятися копнути глибше, заглянувши в саму суть стоять перед вами проблем, такий підхід допоможе швидше у всьому розібратися і приведе до успіху.

Пересохлий колодязь — знак того, що ви вичерпали свої приховані резерви. Цей сон означає занепад сил, апатію, внутрішнє спустошення. Можливо, вам варто відпочити, на час відклавши свої справи, це допоможе вам відновитися.

Колодязь з каламутною водою або який-небудь неприємної рідиною — ознака прихованого захворювання. Цей сон закликає вас вчасно звернути увагу на своє здоров’я.

Сонник Нострадамуса
Колодязь — символ нескінченності, таємниці, оздоровлення, пророкувань.

Побачити в сні в жаркій пустелі колодязь — зустріти людину, в якому ви зможете знайти споріднену душу.

Діставати з колодязя воду — наяву ви зможете задовольнити свою цікавість.

Сон, у якому ви побачили висохлий колодязь — є застереженням.

Отруєна промисловими відходами вода — навряд чи буде придатна для життя.

Якщо уві сні ви вмиваєтеся колодязної водою — то наяву ви зможете вилікуватися від тривалої і виснажливої ​​хвороби.

Бачити у сні, як ви падаєте в колодязь — найближчим часом ви будете сильно схвильовані або перелякані несподіваною звісткою.

Побачити в колодязі зірку — ви носій безсумнівною удачі, все, що вами буде задумано — здійсниться.

Сон, в якому ви копаєте колодязь — означає, що ви займетеся пошуком справжніх цінностей.

Побачити в колодязі каламутну воду — до хвороби і втрати життєвої енергії.

Сонник Хассе
Криниця з відром — багатство; впасти в нього — чекає на тебе недобре майбутнє; копати — вигідна робота; пити з криниці — добрі справи; переповнений — втрати; без води — тривоги; зі свіжою чистою водою — хороші види; черпати воду — задум; з каламутною водою — погані види; добре обладнаний — отримати подарунок.

Сонник від А до Я
Приснився колодязь — говорить про те, що хтось повірить вам свої душевні таємниці. Бачити у сні колодец- »журавель» — передвіщає піднесення в справах і успіх в любові. Колодязь з коміром — до занепаду справ і внутрішньої незадоволеності.

Бачити пересохлий колодязь — означає, що ви багато втратите, довірившись чужим і малознайомим людям. Колодязь з каламутною, збаламученій водою — попереду чекають неприємності і тривоги. Кришталево чиста вода в колодязі — безхмарне майбутнє і райдужні перспективи, сповнені любові і щастя.

Діставати з колодязя воду — значить наяву здійснити свої задуми і задовольнити самі пристрасні бажання. Впало в колодязь відро — до отримання багатої спадщини. Впасти в колодязь самої — вами опанує сильне відчай від постійних невдач. Спускатися в колодязь по сходах — вдасться обставити конкурентів і нав’язати їм свої умови.

Вибиратися з колодязя по ланцюгу, на якій підвішено відро — означає, що ви дозволите чужим інтересам запанувати над вашими особистими.

Копати колодязь — з’явиться шанс отримати вигідну роботу. Бачити колодязь у дворі — остерігайтеся нещасного випадку, на вулиці — зрадієте цінну знахідку.

Артезіанський колодязь у сні — означає, що з’явиться можливість значно збагатити свої знання в результаті подорожі, сплаченого спонсорами. Качати з такого колодязя воду — говорить про нові можливості та перспективи, які відкриються перед вами в найближчому майбутньому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі