Колосся. До чого сняться Колосся

Колос, побачений у сні — є символом ваших планів і задумів.

Зрілий, налитої колос — означає, що ваші думки і плани вже цілком дозріли і при реалізації принесуть гарні плоди.

Якщо налитої колос пригнувся до землі — сон закликає вас не зволікати із здійсненням своїх задумів, інакше можна втратити час.

Зелений, недозрілий колос — підказує, що зараз не найсприятливіший час для здійснення ваших ідей. Краще не поспішати, почекавши з їх реалізацією.

Зламані або валяються на землі колосся — означають втрачені можливості і даремно розтрачені сили. Цей сон радить вам дбайливіше і уважніше ставитися до своїх справ і планам.

Сніп колосків — дуже сприятливий знак, що символізує успіх у вашому починанні і вірних однодумців, здатних допомогти в досягненні мети. Разом з друзями і соратниками ви можете звернути гори і зібрати багатий урожай.

Сонник Хассе
Колосся (хліба) збирати — будеш мати виграш; бачити — здійсняться твої прагнення; топтати — твої плани марні; розгрібати — не розтрачувати даремно майна.

Сонник від А до Я
Бачити у сні колосся — до виконання бажань. Пшеничне колосся — до гарних доходам, житні — радісні новини, інших злаків — до несподіваного щастя, колосся трави — вдале завершення справ.

Збирати уві сні колоски — наяву чекає великий виграш взагалі удача в грі. Скошені колоски — ваші наміри можуть не здійснитися через непередбачених обставин. Бачити, як жнуть колосся — до марної трати часу і сил.

Езотеричний сонник
Колосся — до достатку; жати, збирати — прибуток; бачити скошені — втрата, збиток.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі