Команда. До чого сниться Команда

Бачити у сні, що Вами командують, означає, що Ваші колеги засудять Ваше демонстративне презирство по відношенню до начальства. Бачити у сні, що Ви віддаєте команди — означає, що Ви отримаєте якісь відмінності; якщо Ви командуєте зарозуміло або деспотичні, то чекайте розчарувань.

Сонник О.Смурова
Чути в сні команди, які адресовані вам, означає приниження і ганьба через ваш необдуманого поведінки, а іноді отримання неприємних звісток. Самому командувати іншими уві сні — знак розчарувань і невдач.

Сонник Цветкова
Почути в сні команду — наяву почуєте якісь звістки. Якщо ви вимовляли її самі, то сон може видавати і вашу виключно властолюбного і схильну до деспотизму натуру, яку п’янить відчуття власної переваги. Ви командували, але люди вам не підкорялися — це означає, що ваша манера спілкування з людьми не приведе вас до успіху. У сні ви чули чиюсь команду, але не підкорилися — значить, на роботі проявіть ініціативу і отримаєте широкі повноваження.

Езотеричний сонник
Підкоритися уві сні команді — це означає, що ви жертва стереотипів. Чи не підкорилися — це говорить про те, що в вас присутнє бажання виділитися, бути екстраординарним.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі