Комахи. До чого сняться Комахи

Бачити у сні кишать комах — означає хворобу і багато прикростей.

Якщо ви успішно їх позбулися — вам пощастить, хоча такий сон може послужити і причиною для занепокоєння за майбутнє: можливі проблеми зі здоров’ям у ваших близьких.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Комахи уві сні — зазвичай символізують дрібні проблеми і неприємності.

Якщо комах занадто багато — такий сон може означати, що або у вашому житті накопичилося дуже багато невирішених проблем, або ж ви занадто часто роздратовані через дрібниці, через що неприємностей у вашому житті тільки додається.

У той же час, отруйні комахи — знак того, що якісь події, які наяву здаються вам не дуже значними, здатні отруїти ваше життя.

Сонник від А до Я
Побачені уві сні комахи — до турбот і неприємностей від таємних ворогів.

Повзають комахи — віщують прикрість від хвороб, літаючі — грошові труднощі, плаваючі — до задоволень і радості, кровоссальні — до головного болю від витівок дітей.

Бачити у сні жуків — передвіщає бідність, збитки і несприятливий результат хвороби. Тиснути жуків — отримаєте радісну звістку.

Побачений у сні павук — означає, що будете уважні і активні в роботі, за що вам сповна віддасться чуйним і щедрим керівництвом.

Гусениця уві сні — передвіщає зустріч з низькими, лицемірними людьми. Бачити черв’яків — до отримання дуже вигідного і прибуткового місця.

Комарі — говорять про те, що ви даремно противитеся пропозицією зайняти більш високу посаду. Вбивати комарів — подолавши перешкоди, зможете цілком насолодитися сімейним спокоєм і благополуччям.

Приснилися мурахи — означають, що вас чекає невдалий день і неприємності будуть переслідувати вас на всій його довжині. Бачити у сні мух — передвіщає захворювання заразними хворобами. Ловити уві сні моль — доведеться захищати свою честь і гідність від помилкових звинувачень.

Бабка уві сні — передвіщає безтурботне існування при вигідному шлюбі з заможним бізнесменом.

Якщо вас вжалила бджола, оса або джміль — це знак прийдешніх нещасть і каяття від власної самовпевненості.

Бачити на своєму тілі клопів або бліх — пророкує хвороби і неприємності будинку.

Воші — означають, що ви поведете себе некоректно зі старими знайомими.

Повзають по вашому тілу кліщі — знак тяжких обставин.

Бачити у сні ритуальні зображення комах, що вважаються священними — заздрісники не дадуть вам жітья до тих пір, поки ви самі від них не позбудетеся.

Сонник Білого мага
Якщо уві сні над вами кружляв рій комах — це свідчить, що в реальному житті ви стурбовані дрібними, суєтними справами. Вони забирають у вас весь час і сили, так що на інше вас просто не вистачає. Спробуйте перекласти частину цієї суєти на своїх помічників.

Тікати уві сні від комах — сон означає, що в реальності ви намагаєтеся уникнути виконання дрібних справ і доручень. Ви людина широкий, і рутинна робота вас не задовольняє.

Ловити уві сні комах — ви бездарно витрачаєте час і сили на дріб’язок, недостойну уваги. Крім того, це заздалегідь програшний варіант.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам сняться комахи, яких ви вбиваєте — сон говорить про те, що в реальному житті ви починаєте позбавлятися від сексуальних проблем, які вас давно мучать: це може бути довгий стриманість, яке закінчиться з появою у вашому житті нового сексуального партнера.

Езотеричний сонник
Комаха величезна — з фільму жахів це ваші страхи перед хворобами та іншими небезпеками.

Якщо величезна комаха нападає — знайте, що своїми емоціями страху ви притягли до себе біду, і якщо не переселити страх, то вона трапитися.

Дрібні, докучливі, літаючі — до вас стікається багато зайвої інформації про інших людей, не скупчуються її в собі, «в одне вухо впускайте, в інший випускайте», тоді ніхто не звинуватить вас у зборі «компромату».

Повзають по вам — про вас багато говорять, і це вас дратує. Тут спрацьовують так звані астральні фантомні зв’язку, фантомний павутина, завдяки якій одна людина «чує» іншого, навіть якщо він не володіє яснослухання. Часте дотик до фантомної павутині — може призвести до нервового виснаження, істерії.

Комахи дуже красиві — ви обманитесь у своїх очікуваннях, особливо якщо вони збігаються з надіями інших людей.

Рейтинг статті:
(1 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі