Комета. До чого сниться Комета

Бачити у сні цей божественний, що викликає трепет предмет, що пливе по небу (комету) — означає, що вас будуть переслідувати несподівані випробування, але, сміливо, вступаючи в боротьбу з цими напастями, ви підніметеся від посередності в житті до висот слави.

Для молодої жінки — цей сон передвіщає, важкі втрати і печаль.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сон про комету — означає, що якесь рідкісне, несподіване і дуже значна подія у вашому житті може мати довгі наслідки.

Форма хвоста комети — нерідко служить підказкою до того, що це за подія і до яких наслідків воно може призвести.

Сонник для всієї родини
Комета — від вас буде потрібно прийняття блискавичного і, зрозуміло, правильного рішення. Наскільки ви будете рішучі і наскільки правильним буде ваш вибір, залежить ваше майбутнє. У кращому випадку, ваше життя зміниться докорінно і, що найголовніше, в кращу сторону. Але й найгірший варіант не настільки жахливий — в крайньому випадку, нічого не зміниться.

Якщо комета червонуватого відтінку — то прийдешні зміни відбудуться в сімейному житті. Будь-які інші відтінки увазі зміни в житті суспільної.

Сонник від А до Я
Спостерігати уві сні комету, видиму неозброєним оком — наяву вас відвідають складні і суперечливі почуття, в яких верх візьме почуття обов’язку.

Бачити занадто яскраву і неприродно швидко рухається по небу комету — віщує швидке просування важливої ​​справи.

Англійська сонник
Мені ніколи не снилась комета, — казав мудрий Птоломей. — Але відомо, що цей сон передвіщає великі і незліченні лиха: голод, війни, безжальні і масові вбивства.

Людина, якій приснилася комета — може очікувати будь-якого нещастя, зміни всього і вся до гіршого.

Побачивши уві сні комету — відкладіть задумане Вами подорож, відмовтеся від захоплюючого, але ризикованого підприємства, постарайтеся не потрапляти в небезпечні ситуації. В іншому випадку Вам доведеться тяжко страждати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі