Комп’ютер. До чого сниться Комп’ютер

Якщо Вам приснилося, що Ви працюєте з комп’ютером — в реальному житті Вас чекають зміни у професійній діяльності, які вимагатимуть від Вас більшої відповідальності.

Якщо ж Ви не вмієте працювати на комп’ютері — наяву Ви не зможете впоратися з покладеними на Вас обов’язками.

Бачити комп’ютер останньої моделі — попереджає, що Вашим бажанням не судилося здійснитися через зовнішніх обставин.

Грати в комп’ютерну гру — є попередженням, що Ви занадто захоплені собою і можете втратити друзів.

Якщо уві сні Ваш комп’ютер завис — Ви будете незадоволені діями свого начальства.

Сонник від А до Я
Бачити у сні комп’ютер — знак того, що накопичені знання рано чи пізно принесуть свої плоди. Працювати з комп’ютером — значить, ви стоїте на вірному шляху до успіху, який принесе вам матеріальне задоволення і визнання оточуючих.

Грати на комп’ютері — наяву невірно істолкуете подану вам думка. Зіпсований комп’ютер — передвіщає проблеми, для вирішення яких доведеться вдатися до послуг професіоналів.

Сонник XXI століття
Побачити в сні, як хтось працює на комп’ютері — хороший знак. Він означає, що вас чекають успіхи в справах і поліпшення матеріального добробут.

Приснився вам суперсучасний комп’ютер — попередження про те, що ваші надії і прагнення можуть не здійснитися.

Сон, в якому ви бачите, як хтось працює на переносному комп’ютері (ноутбуці) — може служити застереженням про те, що ви втрачаєте свій шанс у досягненні поставленої мети. Ваша повільність в ухваленні рішення може вам дорого обійтися в майбутньому.

Побачити в сні, як ви працюєте на комп’ютері — означає, що незабаром вас можуть очікувати зміни в професійній діяльності, пов’язані з підвищенням на посаді і виконанням нових відповідальних обов’язків.

Якщо ви бачите, що не вмієте на ньому працювати або допускаєте помилки — то це означає, що наяву ви можете не виправдати покладених на вас надій.

Верстати уві сні текст на комп’ютері — хороший знак, такий сон передвіщає вам стійкість вашого становища в суспільстві, успіхи в новій роботі.

Якщо уві сні ви спостерігаєте за хаотичним переміщенням курсора по монітору — значить, незабаром ви можете опинитися в пастці або подвійній ситуації, з якої вам важко буде вийти без втрат.

Якщо уві сні ви включаєте комп’ютер, але з подивом помічаєте, що монітора немає па своєму місці — значить, вас чекає незадоволення чи розчарування в діях своїх друзів або колег.

Побачити в сні комп’ютер, монітор або комп’ютерні приналежності нехарактерною для них форми — означає, що ви занадто високої думки про свої здібності або можливості і якщо ви не подивитеся тверезо на стан ваших справ, то можете опинитися в ізоляції від оточуючих або безуспішно битися над вирішенням проблем .

Побачена у сні комп’ютерна програма, зокрема Windows (Віндоуз) — може служити сигналом наростаючого перевтоми. Вам необхідно більше відпочивати і піклуватися про своє здоров’я.

Якщо ви бачите, що програма йде «по колу» і ви не можете її зупинити — цей сон свідчить про те, що вам необхідно на час відволіктися від виконуваної роботи, змінити спосіб життя, інакше у вас може скластися стресова ситуація.

У тому випадку, якщо побачена програма перестала працювати і комп’ютер «завис» — сон попереджає вас про можливий конфлікт з начальником.

Запускати уві сні антивірусну програму — означає, що наяву у вас є недруги або нові вороги, про які ви зараз навіть не підозрюєте.

Якщо програма виявила вірус і ви знищили його — наяву вам вдасться перемогти сильнішого супротивника; якщо ви не можете «вилікувати» програму від вірусу — вас чекає поразка.

Якщо уві сні ви знаєте, що програма заражена вірусом, і все-таки запускаєте її — це означає, що ваші амбіції візьмуть верх над вашим розумом і вам незабаром доведеться шкодувати про це.

Езотеричний сонник
Комп’ютер бачити — ви дуже багато думаєте, втомилися. Організм кличе вас відпочити на природі.

Працювати на комп’ютері — захоплююче знайомство, пригода. Комп’ютер оживає або перетворюється на людину або інша істота дуже дивна подія. Майже містична зустріч.

Збирати комп’ютер — пошук співтоваришів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі