Концерт. До чого сниться Концерт

Бачити і слухати уві сні першокласний концерт — означає настання часу чудових розваг, а для письменників — цікаву літературну роботу.

Для ділової людини цей сон — передвіщає успішну торгівлю, а для молоді — найчистіше блаженство і вірну любов.

Концерти за участю артистів балету і співаків — означають, що ви зіткнетеся з невдячними друзями і небажаними супутниками. Комерційні справи теж будуть в занепаді, але, на щастя, недовгий час.

Сонник закоханих
Сон про відмінний концерті — передвіщає молодим людям насолоду і чисту величезну любов.

Однак якщо ви присутні на концерті артистів опери та балету — такий сон обіцяє невдячних друзів і коханих.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Концерт у сні — ознака емоційних подій, які незабаром можуть відбутися поза стінами вашого будинку і торкнуться не тільки вас.

Порожній зал на концерті — знак того, що ваші очікування бурхливих подій в результаті виявляться марними.

Сонник від А до Я
Потрапити у сні на концерт всесвітньо відомої зірки — в реальному житті отримаєте величезне задоволення від подорожі, в яке вирушите зовсім випадково завдяки щасливому збігу обставин.

Споглядати виступ місцевих світил сценічного або естрадного мистецтва — передвістя вдалих комерційних угод, а для молодих — повне взаєморозуміння люблячих сердець.

Концерти з виступом артистів оригінального жанру — означають, що наяву вас неприємно вразять лукавство і корисливість новоявлених приятелів. Бачити себе виступаючої на концерті — значить, незабаром доведеться взяти на себе відповідальність за вирішення важливого сімейного питання.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви були присутні на концерті улюбленої поп-зірки — такий сон передвіщає вам можливість довести, в першу чергу собі, що ви можете самі прийняти відповідальне рішення і довести почате важке ціле до кінця.

Якщо відома поп-зірка вам не подобається, а на концерті ви опинилися випадково чи в силу якихось обставин — то вам, перш ніж приймати відповідальне рішення, краще все-таки порадитися з досвідченим людиною або юристом.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі