Кондиціонер. До чого сниться Кондиціонер

Якщо уві сні ви використовуєте для споліскування свого волосся кондиціонер — це означає плітки, інтриги і нестійкість вашого становища. Незважаючи на всі ваші зусилля, ви не зможете постояти за себе. Але це ненадовго.

Купувати у сні кондиціонер для волосся — значить, що найближчим часом вам не можна розслаблятися. Можливо, доля спробує випробувати вас, тому приготуйтеся до її ударам.

Використовувати уві сні кондиціонер для повітря — означає, що всі ваші проблеми закінчаться і на деякий час ви знайдете душевний спокій.

Якщо уві сні ви відчуваєте нестерпний спеку і намагаєтеся включити кондиціонер, а він не працює — значить, вам належить вирішення серйозної проблеми. Від вибору правильного рішення залежатиме ваше матеріальне благополуччя.

Сонник О.Смурова
Включати кондіуіонер, встановлювати на потрібний температурний режим, а також працює кондиціонер уві сні означає, що ви зацікавлені підтримувати добробут і спокій у вашому офісі або в сім’ї (дивіться, де він стоїть). Побачити кондиціонер — знак того, що вам потрібно контролювати ситуацію, яка стає вибухонебезпечною. Будь-які неполадки в роботі кондиціонера, зламаний, розбитий кондиціонер — це передвісник неприємностей, сварок, перешкод у справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі