Конфетті. До чого сняться Конфетті

Бачити у сні конфетті, сиплються дощем на юрбу людей, що веселяться — означає, що ви багато втратите, віддаючи перевагу розвагам. Проте пізніше ви зумієте впоратися із зобов’язаннями, які накладає на вас борг.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться конфетті — це означає, що ви віддасте перевагу безглузді світські розваги серйозних відносин.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо вам приснилося різнокольорове конфетті — це знак того, що ваша увага занадто неуважно, і ви не можете сконцентруватися на чому-небудь значному.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите сиплються в безлічі різнокольорові конфетті під час якогось святкування — то це віщує, що, віддавшись неробства під час відпустки, ви насилу будете входити в роботу, повернувшись до виконання своїх службових обов’язків.

Жіночий сонник
Бачити у сні конфетті, сиплються дощем на юрбу людей, що веселяться — означає, що ви багато втрачаєте, віддаючи перевагу розвагам. Проте пізніше ви успішно впораєтеся з зобов’язаннями, які накладає на вас борг.

Сонник XXI століття
Бачити у сні конфетті, яке дощем сиплеться на голову людей, що веселяться — означає, що ви багато по-втрачаєте, віддаючи перевагу розвагам, проте ви зумієте впоратися із зобов’язаннями, які накладає на вас борг.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі