Контракт. До чого сниться Контракт

Якщо ви уві сні укладаєте контракт з великою іноземною фірмою — то наяву у вас багато заздрісників і недоброзичливців, які тільки й мріють про ваш провалі. Вам треба звернути на це увагу і вжити відповідних заходів.

Якщо ви відправляєтеся працювати за кордон за контрактом — то у вас виникнуть тимчасові проблеми зі здоров’ям. Всі свої грандіозні плани краще відкласти до більш зручного випадку.

Сонник від А до Я
Укладати уві сні з кимось контракт на виконання певних зобов’язань — передвістя неприємностей, пов’язаних з новими віяннями в державній політиці щодо тієї області діяльності, якою ви займаєтеся.

Якщо ви укладаєте контракт зі своїм роботодавцем на виконання того чи іншого виду та обсягу робіт — такий сон пророкує, що ви отримаєте запрошення на велике торжество, де будете веселитися до упаду.

Порушити умови підписаного вами ж контракту — в реальному житті вчинити безчесно щодо своїх друзів або колег по роботі.

Сонник XXI століття
Якщо вам сниться, що ви укладаєте контракт — це передвістя гарного початку вашої трудової діяльності, розриваєте — значить, у вас складуться непрості відносини зі співробітниками.

Сонник Морозової
Укласти або підписувати уві сні контракт — наяву завершити справу, виконати обіцянку, виконати зобов’язання. Такий сон може означати весілля, нову роботу, підстава фірми.

Розірвати контракт — зруйнувати відносини з оточуючими.

Якщо уві сні контракт порушує інтереси когось із ваших партнерів — наяву Ваші противники будуть активно діяти проти Вас.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі