Копати. До чого сниться Копати

Бачити у сні земляні роботи — означає, що вас чекає важка, але аж ніяк не бідне життя.

Якщо, риючи яму, ви знаходите якісь блискучі коштовні речі — то це обіцяє сприятливий поворот долі.

Але виявити в ямі великі пустоти — означає, що вас будуть переслідувати щирі нещастя.

Вода, що наповнили яму, яку ви викопали — означає, що, незважаючи на ваші самі напружені зусилля, стан речей не підпорядковується вашій волі.

Сонник від А до Я
Копати у сні землю — до отримання вигоди. Бачити, як копає хтось інший — наполегливою працею виберетеся з потреби та поневірянь. Якщо уві сні ви копаєте яму на глинистому березі — наяву це означає, що ваші недруги активізують свої зусилля, спрямовані проти вас.

Копати землю і дійти до шару глини — передвістя прикрих перешкод у вашому новому і перспективному починанні. Бачити свежевскопанной землю в саду — передвіщає вам процвітання і благополуччя, у полі — початок нетривкого і занадто ризикованого підприємства.

Копати у сні могилу — передвістя втрати друзів та охолодження до вас коханого. Якщо уві сні, викопавши яму, ви виявите в ній скарб — це знак сприятливих змін у долі. Якщо ж ви провалюєтесь у викопану яму — вас чекають зміни на гірше. Якщо викопана вами яма швидко заповнюється водою — наяву будете безсилі вплинути на ситуацію, що загрожує зламати всі ваші плани і задуми.

Якщо уві сні ви копаєте окоп — відчуєте невпевненість у своїх силах. Копати торф віщує покарання, яке понесете абсолютно незаслужено. Якщо уві сні копаєте картоплю — це обіцяє вам близький успіх. Викопувати із землі щось велике і об’ємисте — наяву отримаєте бажану звісточку від одного з хорошими новинами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі