Корабель. До чого сниться Корабель

Бачити у сні кораблі — означає шану і несподіване для вашого способу життя підвищення.

Дізнатися уві сні про корабельну аварію — означає згубний поворот у справах. Ваші недруги обдурять вас.

Якщо вам присниться, що ви загинули під час аварії корабля — значить, хтось дуже вам близький взовет до вашої честі і вашого життя.

Якщо вам присниться корабель у штормовому морі — значить, ви опинитеся невдалим в справах і не зумієте приховати від публіки якусь інтригу, в той час як ваш діловий партнер постарається вас обдурити.

Якщо вам присниться, що інші терплять аварію корабля — значить, вас очікують банкрутство й ганьба, а ваші спроби знайти захист і притулок у вашого друга будуть марними.

Бачити у сні військові кораблі — до довгої розлуки з друзями і своєю країною.

Якщо вам сниться підбитий корабель — це обіцяє політичні інтриги. Взагалі сон про кораблі може відкрити у вашому житті період енергійної діяльності.

Сонник закоханих
Бачити у сні корабель в штормовому морі — означає, що ви спробуєте за допомогою інтриг заволодіти любов’ю людини, в якого закохані, проте ваш задум буде розкритий і ви завоюєте лише його презирство.

Сон, в якому ви бачите кораблі — означає, що вас чекає заміжжя (одруження) на багатому обранцеві (обраниці).

Військові кораблі — сняться до розлуки з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Корабель — символ дуже великого і важливого підприємства.

Розкішний лайнер, побачений у сні — означає, що ви зайняті або незабаром можете зайнятися якимсь дуже перспективним і вигідним справою.

Сріблястий колір лайнера — може передвіщати, що ваша заповітна мрія незабаром здійсниться. (Але стережіться, щоб на борту лайнера не було написано слово «Титанік»).

Судно торгового флоту — передвіщає успіх у комерційних справах.

Риболовецьке судно — символ вигідного підприємства.

Військовий корабель — може натякати на те, що для справжнього успіху вам знадобляться такі якості, як твердість, мужність і сила характеру.

Піратський корабель — застерігає від ризикованих справ.

Гарний вітрильник у сні — знак того, що ви можете скористатися сприятливими для себе обставинами.

Сон, в якому ви бачите загрожує кораблю небезпека — означає, що вам слід бути обачнішими і більш ретельно опрацьовувати свої плани, інакше ваше велике справа може закінчитися крахом.

Сонник Нострадамуса
Корабель — символ нової і щасливого ери життя.

Бачити корабель із золотими вітрилами або іншими прикрасами — символ щастя, яке настане в країні, де живе сновидец.

Бачити корабель з білим вітрилом — означає, що щастя прийде тільки тоді, коли життя вашої країни буде нерозривно пов’язана з могутньою і процвітаючою північній державою.

Бачити корабель в червоному кольорі — це символ, який провіщає криваві зіткнення і чвари заради встановлення щастя і досягнення благополуччя.

Бачити старий, зруйнований корабель — цей символ свідчить про те, що надії на щастя марні, необхідно пов’язати долю з іншою країною або змінити політичну обстановку в рідній країні.

Коли сниться палаючий корабель — це символізує раптове крах благополуччя, оголошення війни або потужне стихійне лихо, яке надовго погіршить життя і принесе багато горя і страждань на територію країни, де живе сновидец.

Бачити вибух корабля — це символ катастрофи вселенського масштабу: зіткнення з космічним тілом, вибух екологічної кризи, ядерна війна.

Сонник від А до Я
Сон, в якому присутній корабель — до несподіваних придбань. Подорожувати на океанському лайнері в приємній компанії і насолоджуватися чудовою погодою — наяву вас чекають щасливі події.

Бачити корабель, який зазнав поразки у відкритому морі — до поганих вістей; якщо корабель на ваших очах зникає в морській безодні — це означає, що вас чекають банкрутство і ганьба, а всякі прохання до одного про допомогу зустрінуть у відповідь байдуже мовчання.

Плисти на невеликому суденці поодинці далеко від берегів — наяву понесете значні фінансові втрати, потрапити при цьому в пристойний шторм — означає, що ви наяву проявите повну неспроможність у справах, виглядаючи смішний і безпорадною в очах своїх ворогів.

Судно зі знесеної під час штормового урагану щоглою — передвістя нещастя, з якого є тільки один вихід, але він лежить через багато перешкод. Якщо ваше судно зірвало з якоря і несе невідомо куди, здіймаючи на гігантських хвилях — вам не слід відступати від одного разу прийнятого рішення — тільки в цьому ваше спасіння в ситуації екстремальній ситуації.

Вийти з морської колотнечі живою і неушкодженою — свідчення розсудливого підходу до затіяному справі. Якщо вам приснилося, ніби ви загинули під час аварії корабля — значить, хтось із ваших близьких родичів буде серйозно потребуватиме вашої допомоги.

Бачити у сні стоїть на стапелях судноверфі остов споруджуваного корабля — означає, що попереду вас чекає пристрасне почуття, яке цілком може вирости в палку любов. Спусковий зі стапелів готовий корабель, про борт якого розбивається пляшка шампанського — такий веселий сон і справді віщує щасливий порятунок в надзвичайно небезпечній ситуації.

Корабель, що стоїть на вивантаженні в порту — передвіщає зустріч з далекими друзями; стоїть під навантаженням — до вигідних справах і прибутку. Підніматися на борт корабля — наяву увійти в смугу везіння і удач. Плисти на кораблі по спокійному морю при повному штилі — в реальному житті вдастеся легкому, цілком невинному захопленню. Бачити у відкритому морі пливе назустріч судно з яскравими вогнями — передвістя благополуччя і щастя у всьому.

Дивитися в сні на щоглу корабля — обіцяє довгі і приємні подорожі, поява нових друзів і додаткової власності. Бачити уламки розбитого об скелі корабля — означає несподівані зміни в обставинах, викликані необхідністю відкласти передчуваємо задоволення.

Розбитий остов корабля, що сів на прибережні рифи — вас чекає удача в житті.

Бачити у сні, що корабель іде від берега, залишивши вас на ньому — такий сон передвіщає незначні тривоги. Бачити у сні корабель, що відплив до самого горизонту — до виграшу, взагалі везінню в грі. Корабель, що пливе на світло маяка — передвіщає, що вам буде відкритий шлях до успіху в самий найближчий час; для люблячих такий сон — пророкування сімейного щастя і довгих років спільного життя.

Сонник XXI століття
Приснився вам борт корабля, на який ви уважно дивіться — означає, що незабаром вам випаде нагода для відпочинку або розваги.

Якщо уві сні ви сильно перегинати через борт корабля, щоб подивитися вниз — такий сон обіцяє вам великі зміни у вашому житті.

Побачена у сні хитавиця на кораблі — означає, що ви відчуваєте страх і сумнів, спокійно обміркуйте ситуацію, що склалася і знайдете вихід з неї.

Бачити себе на палубі корабля під час шторму — означає, що вас наздоженуть лиха, можливий невдалий шлюб.

Якщо море спокійно — вам відкритий шлях до успіху. Для закоханих такий сон пророкує щастя.

Якщо ви бачите в сні теплохід або перебуваєте на ньому — значить, вас чекає зустріч з людиною, прибулим і далека, від якого ви дізнаєтеся багато нової інформації.

Якщо ви їдете пароплавом в далекі країни — це означає, що ви утішаєте себе нездійсненними мріями.

Якщо пароплав іде мимо — вас чекає прощання з одним або звичним оточенням взагалі.

Йде вдалину пароплав — каже, що турботи і печалі залишаються з вами, а надії залишають Україну.

З нього сходити — до досягнення заповітної мети, корабельна аварія — до сліз.

Якщо сниться вітрильник — перед вами стоїть питання честі, постарайтеся включити здоровий глузд і логіку і не піддаватися інстинктам.

Загибель корабля — до зустрічі з ворогом; загибель пароплава — до швидкого заміжжя.

Якщо ви бачите в сні будівництво корабля і при цьому вам хто-небудь показує всі подробиці пристрою верфі — сон сниться до клопотів, які увінчаються успіхом.

Перебувати в каюті пливе судна — до спокійного проведення часу.

Англійська сонник
Бачити, що Ваш власний корабель пливе по морю з товарами — сон, що передвіщає, що Ви на шляху до багатства.

Побачити себе в каюті корабля, що пливе по океану — передвістя того, що Ви емігріруете в чужу країну.

Якщо Ви бачите себе на кораблі, який дав текти — це знак того, що Ваше майбутнє подорож буде невдалим.

Якщо вагітна жінка бачить уві сні кораблі — це означає, що у неї народиться син, який стане моряком.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі