Коридор. До чого сниться Коридор

Довгий коридор, побачений у сні — означає, що якась справа обіцяє сильно затягнутися. Якщо при цьому коридор гарний — можете не турбуватися: сон говорить, що очікування не матимете в тягар.

Довгий коридор з вікнами вздовж стін — знак того, що ваші справи затягуються через те, що ви занадто часто відволікаєтеся.

Брудний, темний коридор — це відображення вашого власного невдоволення тривалим очікуванням. Після такого сну постарайтеся бути терплячими і подивитися на життя зі світлою боку, в іншому випадку ваші негативні емоції забезпечать нові невдачі, а справи ще більше затягнуться.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви йдете по нескінченному коридору — значить, наяву ви виберетеся з невідомості і займете поважне становище.

Опинитися в коридорі чужої квартири, де темно і повно всякого непотребу під ногами — такий сон говорить про те, що наяву ви зазнаєте збиток у справах, а вдома вам будуть постійно докучати якісь дрібні неприємності.

Для молодої закоханої особи такий сон — передвіщає, що її далекосяжні плани не витримають перевірки часом і їй доведеться відмовитися від них.

Сонник XXI століття
Побачений у сні коридор — символ невдачі в торгівлі.

Іти в сні по довгому порожньому коридору — передвістя неприємностей на роботі; по коридору, в якому багато людей — до сприятливого збігу обставин на роботі, вдалою кар’єрі, підвищенню на посаді.

Для жінки побачити себе в темному порожньому коридорі — до самотності зі своєї вини.

Езотеричний сонник
Коридор — життєва дорога. Який коридор, такий і шлях у майбутній період.

Звивистий, темний — блукаєте в темряві без чіткої мети.

Багато дверей — багато можливостей, треба зробити вибір, в яку кімнату ввійдете. Краще всього, якщо знайдете свою кімнату.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі