Корінь. До чого сниться Корінь

Якщо вам сняться коріння дерев або інших рослин — це передвісник біди, так як і ваші службові справи, і ваше здоров’я будуть погіршуватися.

Використовувати уві сні коріння в якості лікарських засобів — означає наближення хвороби або печалі.

Сонник закоханих
Приснилися коріння — несприятливий знак, який говорить про відсутність взаєморозуміння і сварці з коханим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні коріння дерев — знак того, що вам слід подбати про самих основах справи, яким ви зайняті.

Пошкоджений корінь — означає серйозні прорахунки, які загрожують пошкодити всім вашим задумам. Такий сон закликає грунтовніше ставитися до справи і спробувати поглянути в суть проблеми замість того, щоб постійно усувати поверхневі недоліки.

Якщо уві сні ви чіпляєтеся за коріння дерев, піднімаючись вгору по схилу — сон говорить про те, що вирішити який-небудь важливий для вас питання ви, зможете, докопавшись до самих коренів.

Дерево, вивернуті з корінням — є застереженням від занадто бурхливих емоцій: піддавшись їм, ви ризикуєте катастрофою всіх ваших планів.

Сонник для всієї родини
Якщо вам сняться коріння дерев, а також будь-яких інших рослин — то вам потрібно зібратися з силами перед обличчям великих неприємностей. Удача надовго відвернеться від вас, а її приклад наслідуватимуть і представники сильної статі. Проявіть терпіння. І незабаром чорна смуга знову зміниться білою, і ви знову опинитеся в центрі уваги оточуючих, ваше здоров’я, сильно похитнулося, видужає, а в гаманці знову з’являться гроші.

Сонник Хассе
Коріння ароматичні — приємність; деревні — зла жінка або чоловік; спотикатися об коріння — будь обережний у діях; їсти — квітуче здоров’я; приправи є — тобі заздрять; корінець мати — житейські клопоти.

Сонник XXI століття
Коріння розкопувати — до розкриття таємниці, шукати що-небудь під ними — означає отримувати вигоду з чужих таємниць.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі