Корона. До чого сниться Корона

Корона уві сні — символ значних думок, планів, задумів.

Бачити корону на голові у когось — означає, що ви близькі до того, щоб знайти рішення складного питання або відшукати цінну ідею. Можливо, чийсь ділову пораду допоможе вам добитися успіху.

Побачити корону на собі і приємно здивуватися цьому — добра прикмета, що обіцяє несподіваний успіх вашим задумам.

Але якщо факт носіння корони викликає у вас непомірну гордість — стережіться, щоб наяву корона не перетворилася на ковпак блазня.

Своїми руками одягати корону комусь на голову — знак ділового, дуже цінного ради, який ви можете отримати з боку.

Сонник Хассе
Бачити корону — будеш мати велика спокуса; носити — богаству; вінець з квітами — радість; із золота або срібла — подарунок.

Сонник від А до Я
Бачити у сні корону — наяву будете мати велика спокуса. Якщо побачена корона золота або срібна — чекайте приємного сюрпризу від коханої людини, якщо повиті квітами — проведете з ним радісні години наодинці.

Носити корону на своїй голові — до багатства, пошани, слави. Бачити когось іншого з короною на голові — вам загрожує втрата власності в реальному житті.

Сон, в якому ви вдягаєте комусь на голову корону — це знак прийдешніх змін у вашому житті.

Якщо ж ви всього лише спостерігаєте з боку церемонію коронації — то такий сон обіцяє вам близьке знайомство з досить відомими людьми.

Якщо уві сні вас вдостоюють якийсь почесною корони — це для вас знак розсудливості і помірного щастя. Якщо даний захід відбувається недостатньо урочисто, зім’ято і сумбурно — значить, майбутні або намічені розваги можуть обернутися неприємностями.

Англійська сонник
Сон про корону — обіцяє прихильність сильних світу цього і помітне піднесення в очах світу.

Якщо у сні Ви бачите себе в короні — як би це не здавалося дивно, не чекайте почестей. Все буде навпаки: Ваше негідну поведінку призведе до того, що Ви втратите свій колишній авторитет.

Якщо ж у сні Ви власними руками віддаєте комусь свою корону — значить ви досягнете досить високого і незалежного становища в суспільстві.

Рейтинг статті:
(1 голосів 3,00 середній з 5)

Коментарі