Коса. До чого сниться Коса

Якщо вам присниться коса — значить, якась пригода або хвороба відірвуть вас від ваших справ або завадять майбутнього подорожі.

Стара або зламана коса — означає розлуку з друзями або провал ділового підприємства.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Коса в сновидіннях — символ небезпеки або дуже серйозної перешкоди.

Побачити косу з боку — попередження про можливий підступ. Такий сон вказує на те, що ваші справи не дуже добре продумані і потребують більшої уваги та контролі.

Бути пораненим косою — знак того, що вам не слід займатися якоюсь справою. Бути може, для нього ще не настав час або ж для вас було б краще взагалі від нього відмовитися.

Самому косити — означає, що ваша спритність здатна привести вас до успіху. Але якщо при цьому ви поранили когось або пошкодили косу об камінь — такий сон попереджає про те, що ваша хитрість в підсумку принесе вам непоправної шкоди.

Сонник від А до Я
Побачити в сні косу — означає, що незабаром справи підуть настільки блискуче і все буде складатися так вдало, що ви самі не повірите своєму щастю.

Бачити у сні, як хтось косить сіно — вам запропонують хорошу роботу на дому, що обіцяє додатковий заробіток.

Косити високу густу траву або осоку — передвістя несподіваною втрати дорогої для вас людини. Зламати косу, наткнувшись на камінь — знак близької розлуки з родиною і довга відсутність вдома.

Сонник XXI століття
Побачити в сні косу — передвістя того, що неприємності або проблеми зі здоров’ям завадять вашим справам і поїздкам.

Стара або зламана коса — означає віддалення від друзів чи невдачу в комерційному підприємстві.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі